Останні відкриття у галузі нейрофізіології допомагають краще зрозуміти особливості роботи мозку і те, як ми можемо ними скористатися. На основі цих знань було розроблено таку методику як нейрохакінг.
Нейрохак 1: Думайте образами. За статистикою, на 90% усі люди – візуали. Ми дуже добре запам’ятовуємо те, що бачили, і найкращий спосіб – уявити те, що потрібно запам’ятати, у вигляді якогось образу.
Нейрохак 2. Збирайте «пазл» повністю. Коли щось вивчаєте, ви повинні сконцентруватися. Нейронні зв’язки, які утворюються в результаті, знаходяться дуже тісно одне від одного, тому що ви концентруєтеся на вузькій темі. Але для того, щоб тема перейшла у довготривалу пам’ять, потрібно перестати концентруватися та змінити сферу діяльності. Під час перемикання уваги те, що ви завантажували в момент концентрації, консолідується, завантажується в довготривалу пам’ять, і ви можете бачити картину світу в цілому: як ця вузька частина, над якою ви працювали або яку намагалися запам’ятати, пов’язана з усім іншим.
Нейрохак 3. Поверніться до основ. Якщо ви не засвоїли базові поняття, у вас все розсипатиметься. Поверніться до основ, пройдіться ними, щоб свідомість не брала участі та водночас не напружувалася, і все інше саме стане на свої місця.