• 23.05.2024 11:35

У Ніжині швидкими темпами просуваються роботи з облаштування тротуарів між міською лікарнею та МРЕВ

Сб, 3 Вересня в 7:58

Кілька днів тому, 25 серпня, на оперативній щотижневій нараді при міському голові заступник начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради Світлана Сіренко повідомила про те, що розпочинається облаштування тротуарів від міської лікарні до МРЕВ. 

В той же день журналіст Nizhyn Post побувала на місці. Дані роботи дійсно розпочалися, як і було анонсовано: зроблено вирівнювання земної поверхні, деякі ділянки тротуару вже засипані щебенем.

На жаль, поспілкуватися з представниками підрядної організації журналісту в той день не вдалося, але необхідну інформацію надала С. Сіренко: «Заасфальтований тротуар з’єднає дві транспортні зупинки – ті, що знаходяться напроти міської лікарні та на «Кругу». Роботи виконуватиме Ніжинська пересувна шляхобудівельна механізована колона. Орієнтовні рамки виконання робіт – два тижні».

Щодня журналіст Nizhyn Post спостерігає за тим, як працюють робітники підрядної організації. Роботи просуваються дуже швидко. Бригада працює чітко і злагоджено.

1 вересня, журналіст поспілкувалася із заступником директора Ніжинської ПШМК Петром Шадурою, який знаходився на об’єкті. На вул. Станіслава Прощенка, поруч з МРЕВ, бригада укладала асфальт.

Петро Миколайович подякував журналісту за комплімент щодо швидкої і злагодженої роботи і відповів, що вони могли б просуватися ще швидше, але не встигають: одночасно працюють на двох об’єктах. Не можна гаяти час, поки стоїть чудова погода!  

«Сподіваюся, сьогодні ми здолаємо цю ділянку, яка складає 226 метрів. Вона веде в бік до зупинки на «Кругу». Кілька днів тому наші хлопці провели тут підготовчі роботи, потім під основу заклали щебенево-піщану суміш. І ось тепер укладають асфальтобетонне покриття. Потім ще встановлять бордюри, зроблять пішохідні доріжки. А вже завтра рухатимуться у другий бік – ближче до зупинки «Міська лікарня», — пояснив П. Шадура.

Зранку техніка і будівельники вже знаходилися у «повній бойовій готовності». Робота кипить…

Ніжинці позитивно сприймають те, що відбувається. По-перше, радує сам факт будівництва — під час повномасштабної війни місцева влада виділяє кошти на такі цілі. По-друге, тротуарів на вказаних ділянках раніше не було. Людям доводилося стрибати через калюжі і топтатися по багнюці. Особливо у дощову погоду. А жіночкам про взуття на підборах годі було й думати. Навіть влітку.

Тепер ситуація кардинально зміниться. Як зауважили підрядники, дуже добре, що місцева влада взяла курс на тротуари. Для людей це дуже важливо.  

По завершенню робіт на цій стороні вул. Станіслава Прощенка працівники підрядної організації перемістяться на другу сторону,  туди, де знаходиться центральна міська лікарня.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук

Фото автора  

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *