• 29.05.2024 09:15

25 ніжинських дітлахів, які перебували на відпочинку в Іспанії, повернулися додому

Пн, 5 Вересня в 23:40

Як швидко плине час! Здається, тільки вчора, 30 червня, на черговому засіданні виконкому Ніжинської міської ради, начальник служби у справах дітей Ніжинської міської ради Наталія Рацин повідомила про те, що на відпочинок до Іспанії поїдуть 25 наших хлопчиків та дівчаток, а вже кілька днів тому, 31 серпня, теж на засіданні виконкому, – про те, що діти вже повернулися. Загорілі й дуже щасливі!

Загалом до Іспанії відправилося 45 дітей з Чернігівщини: 25 хлопчиків і дівчаток з Ніжинської громади, 20 – з Городні. Їх супроводжували дорослих. Вік дітей – від 6 до 16 років. Це були сироти, напівсироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти з багатодітних і малозабезпечених родин.

На юних відпочивальників чекала не легка, але цікава подорож: їхній шлях пролягав через 8 європейських країн. Добиралися автобусом.

Всі витрати взяла на себе іспанська благодійна асоціація «Іди з нами», яка вже кілька років співпрацює з Ніжинською громадою. У рамках цієї співпраці діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, вже неодноразово відпочивали в Іспанії. 

Працівникам, які здійснювали супровід дітей з прийомних та багатодітних родин на відпочинок за кордон, влаштували зустріч з бургомістром польського міста Дембіце паном Маріушом. В числі супроводжуючих була і начальник служби у справах дітей Ніжинської міської ради Наталія Рацин. Від імені Ніжинської громади Наталія Борисівна тоді щиро подякувала пану меру і жителям міста за привітність і допомогу.

«І ось всі 25 діток вже вдома. Я за ними не їздила – були інші супроводжуючі. Ми зустріли їх тут, у Ніжині. Всі виглядають відпочилими, задоволеними, переповненими позитивних емоцій. Діти повернулися не з порожніми руками – щедрі іспанці подарували їм іграшки, одяг, декому дісталися навіть планшети. Батьки також дуже задоволені.

«Ми дуже вдячні Ніжинському міському голові Олександру Кодолі за сприяння в організації цієї подорожі. Крім того, Олександр Михайлович з першого дня цікавився, як дісталися діти, чи подобається їм відпочинок, чи потрібна якась допомога від місцевої влади, і неодноразово перепитував, коли саме вони повернуться. Очільник міста, як і всі ми, щиро зрадів поверненню хлопчиків і дівчаток додому», – зазначає Н. Рацин.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук

Фото надано Н. Рацин

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *