• 26.05.2024 07:40

​​​​5 вечірніх звичок, які насправді псують ваш сон

Вт, 6 Вересня в 19:01

​​​​5 вечірніх звичок, які насправді псують ваш сон

На жаль, інколи ми ненавмисно погіршуємо свій стан звичними речами, особливо, коли йдеться про сон. Тому експерти назвали найпоширеніші звички, які не сприяють якісному нічному відпочинку.

Взаємодія з гаджетами. Важко втриматись від спокуси ввечері погортати стрічку новин на телефоні чи переглянути нову серію улюбленого серіалу. Але це погіршує ваш сон.

Вечірні тренування. Чимало людей вважають, що активні навантаження допоможуть “втомитись”, але отримують зворотний ефект. Тому фахівці радять уникати інтенсивних фізичних вправ хоча б за 90 хвилин до сну.

Відсутність розпорядку відпочинку. Хороший сон вимагає підготовки, тобто вам потрібно створити власний розклад відпочинку та вечірньої рутини. Можливо, варто взяти за звичку лягати приблизно в один і той же час. Інші заспокійливі дії можуть включати догляд за шкірою, читання книг, теплу ванну тощо.

Вживання продуктів з високим рівнем цукру. Краще уникати тих смаколиків, які швидко підіймають рівень цукру в крові перед сном. Через це у вас можуть бути тривожні сни, часті підйоми.

Надто висока температура повітря. Для того, щоб швидше заснути, мозок та тіло мають відчути невелике зниження температури.

Саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *