• 29.05.2024 09:03

Місцева влада Ніжина налагоджує партнерські відносини з Фінляндією

Пн, 12 Вересня в 22:12

Сьогодні в стінах міської ради відбулась онлайн-зустріч міського голови Олександра Кодоли з Надзвичайним і Повноважним Послом України у Фінляндській Республіці Ольгою Дібровою.

За пів року від початку повномасштабного вторгнення світ, як ніколи, об’єднався, аби протистояти російській агресії. Фінляндська республіка сьогодні активно підтримує українські громади. За результатами чергового діалогу між керівництвом обох країн Фінляндія виявила бажання взяти участь у відбудові Чернігівщини.

Усвідомлюючи важливість налагодження міжнародних зв’язків в умовах сьогодення, міська влада на чолі з Олександром Кодолою робить усе можливе для налагодження партнерських відносин з закордонними муніципалітетами. Як показала практика, партнерство між громадами є найбільш ефективним у нинішній ситуації.

Під час сьогоднішньої зустрічі йшлося про розширення міжнародних зв’язків та встановлення побратимських відносин з одним із міст Фінляндії. Такі побратимські відносини дадуть новий поштовх спільним проектам у галузі освіти, культури, туризму та залучення інвестицій для повоєнного розвитку нашої громади.

За інформацією Ніжинської міської ради

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *