• 30.05.2024 04:09

​​​​Як побудувати кар’єрну стратегію?

Чт, 15 Вересня в 18:37

Кар’єрна стратегія — це своєрідний навігатор, що приведе вас до бажаної посади та рівня фінансової винагороди. Ось покрокова інструкція для її побудови.

1. Вибрати сферу. Добре, якщо ви вже трудитеся у тій галузі, де плануєте досягати висот. Якщо відчуваєте, що робота не приносить вам задоволення, то стати успішним в ній буде вкрай непросто. Тож оберіть сферу, що відповідає вашим навичкам та внутрішнім переконанням.

2. Вибрати бажану посаду та роботодавця. Далі потрібно визначитися, до якої посади та навіть роботодавця повинна привести написана вами стратегія. 

3. Оцінити перспективи. Якщо ви залишаєтеся у компанії та у своїй сфері, то оцініть, наскільки реально тут просунутися кар’єрними сходами (якщо це у ваших планах). Якщо розглядаєте декількох роботодавців, під час працевлаштування також оцінюйте їх з огляду на можливість реалізації своїх кар’єрних планів.

4. Скласти план. Розпишіть, що вам потрібно зробити, аби прийти до тієї кар’єрної цілі, яку ставите із самого початку. Кожен пункт також можна поділити на декілька кроків, щоб краще було видно, що вже зроблено і не здавалося, що ви стоїте на одному місці. Для кожного підпункту намагайтеся ставити дедлайни — так буде більше мотивації для їх досягнення.

5. Діяти та відмічати результати. Після всіх роздумів та планів переходьте до дій. Не забудьте позначити все, що у вас виходить і похвалити себе за це. Також можете записувати фактори, які заважають вам на шляху і як ви з цим боретеся. Такий щоденник введення кар’єрної стратегії допоможе підбити підсумки або скорегувати її, якщо не буде виходити задумане.

Саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *