• 23.05.2024 13:00

Ніжинська громада – одна із переможців, які стануть частиною проекту Go Bike Chernihiv

Чт, 15 Вересня в 14:37

Ми точно знаємо, що багато людей очікує на результати конкурсу, який проводився для громад Чернігівської області. І ми вже готові оголосити переможців-щасливчиків, які стануть частиною проєкту Go Bike Chernihiv.
Але спершу трохи цікавих фактів…
Конкурс для громад було оголошено у серпні з метою відбору трьох учасників проєкту, які бажають розвивати велорух та покращити сталу мобільність у своїй громаді. За декілька тижнів надійшло понад 40 заявок, а конкурсна комісія провела не одну зустріч, аби проаналізувати всю подану інформацію.
Принцип відбору переможців базувався на розгорнутості відповіді, вмотивованості у розвитку велоруху у громаді, наявності туристичної та рекреаційної привабливості, а також факту заявки саме від представника керівництва міста.
Дискусій з приводу визначення переможців було багато, адже “лот” надзвичайний: дослідження та стратегія розвитку велосипедного руху від експертів нашого проєкту. Також громада-учасник проєкту отримає безкоштовні велосипеди для соціальних працівників, велопарковки та станції технічного обслуговування для покращення велоінфраструктури.
Добре, добре… Не будемо більше затягувати… І так… Переможцями стали: Ніжинська, Куликівська, Варвинська громади!
Вітаємо, командо! Тепер нам по дорозі! 

Ніжинська міська рада

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *