• 21.05.2024 19:22

Як фермери СТОВ “Надія” безкоштовно роздавали молоко ніжинцям

Вт, 20 Вересня в 0:05

Ніжинці до цього часу пам’ятають та дякують фермерам СТОВ “Надія”, які під час активних бойових дій возили молоко. Господарство розташоване у селі Красносільське і вже зараз воно працює на повну потужність.

Роздавали молоко безкоштовно не тільки у Ніжині, а й у ближніх селах: Мала Кошелівка, Смоляж, Комарівка. 

Коли молоковоз на третій день попав під обстріли, було вирішено питання домовитися з головами громад, щоб вони надали транспорт фермерському господарству. Натомість – безкоштовне молоко, адже воно просто пропадало б. 

Під час активних бойових дій, коли були проблеми із логістикою і доставкою продуктів в магазини, молоко рятувало багато сімей з дітками. Загалом за 56 днів війни на Чернігівщині роздали майже 150 тонн молока. 

Звісно, фермерське господарство понесло збитки, але жоден працівник не залишився без зарплати. Директор підприємства Дмитро Свистільник додає, що ми – українці і ми одна сім’я. Кожен робив свою справу.

Дякуємо СТОВ “Надія” за величезну допомогу і порятунок. Дякуємо, що завжди приїжджали, незваючи на ризик, та радували ніжинців смачним та таким потрібним молоком. Процвітання підприємству і всього найкращого!

Nizhynrada

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *