• 23.05.2024 11:54

500 дітей з Чернігівщини оздоровилися в Болгаріїї, зокрема й ніжинці

Пт, 23 Вересня в 0:43

П’ятсот дітей відвідали Болгарію та оздоровилися після воєнного вторгнення російських військ на Чернігівщині.

Організаторами поїздки стали благодійний фонд “Основи країни” та голова болгарської партії ГЕРБ, колишній прем’єр-міністр Бойко Борисов. Більшість дітей була вперше за кордоном та на морі. Про це розповів співорганізатор Олександр Тищенко.

Поїздка до Болгарії була розрахована на десять днів. Діти проживали в чотиризірковому готелі, розселяли відповідно до віку. Олександр каже, що певної категорії дітей не обирали.

“Загалом це були діти, чиї батьки боронять зараз нашу Україну, було двоє дітей-сиріт, переселенці чиє житло не придатне для життя, були діти, які займають гарні місця на спортивних змаганнях. Тобто, не було конкретної категорії. Також якусь частину дітей надала ОДА та відділ Молоді та спорту.” – розповідає О. Тищенко.

Зокрема, діти були з Коропщини, Ніжина, Прилук, Батурина, Бобровиці, Чернігова та сіл Чернігівщини.

Майже весь регіон, де я знаю особисто людей, яким довіряю. В ручному режимі обдзвонював і питав, кому цей відпочинок найбільше потрібен“, — каже Олександр.

За словами Олександра, якщо все буде добре, планується поїздка на Різдвяні канікули автобусом до Європи, а також в Лапландію до Санти.

Суспільне

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *