• 23.05.2024 11:37

Екіпаж морського корабля «Ніжин» отримає фінансову підтримку від міста-тезки

Вт, 27 Вересня в 15:10

30 вересня — День корабля «Ніжин». Сьогодні він належить одній з військових частин країни і відноситься до Збройних Сил України. Має статус морського корабля 4 рангу.

«Минулого року я мав честь відвідати цей корабель, який сьогодні захищає морську територію на півдні нашої держави. Тому ми вийшли з ініціативою з нагоди Дня корабля підтримати екіпаж і виділити 100 тис грн з місього бюджету на його підтримку. В першу чергу, це стосується забезпечення службово-бойової діяльності», — зазначив сьогодні, 27 вересня, під час засідання виконкому Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

До речі, не кожне місто може похизуватися тим, що його назву носить корабель. Ніжину у цьому плані пощастило. І це дуже приємно.

«Екіпаж „Ніжина“ завжди знаходиться з нами на зв’язку. Спілкування відбувається безпосередньо з командиром корабля. Під час бойових дій в лютому-березні екіпаж дуже переживав за долю нашого міста і Чернігівщини загалом і висловлював нам свою підтримку, солідарність і захоплення тим, як ніжинці і чернігівці чинять опір і протистоять російським загабникам. Тепер ми навзаєм хочемо підтримати екіпаж корабля», — підкреслив О. Кодола.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук
Фото з архіву Nizhyn Post

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *