• 29.05.2024 08:52

​​​​Як подолати рутину?

Вт, 27 Вересня в 16:21

Жити згідно з чітко спланованим розкладом, з одного боку — досить раціональне та зрозуміле рішення. Проте є й зворотний бік медалі — відчуття, що ви проживаєте один і той же день по колу. Для того, щоб рутина не поглинула вас, достатньо дотримуватися певних рекомендацій.

Скоротіть дратівливі тригери. Боротьбу з рутиною необхідно розпочати з виявлення подразників. Для цього вам необхідно зрозуміти, які і коли у вас виникають емоції протягом дня. Випишіть всі дратівливі ситуації, навіть найменші та незначні. Потім виберіть найнеприємніші пункти зі списку і постарайтеся замінити їх. 

Опишіть ідеальний день. Постарайтеся дотримуватися прописаного хоча б частково. Не забувайте включити в опис цього дня маленькі радості та приємні дрібниці, які зможуть зробити ваше життя кращим.

Супроводжуйте невеликі перемоги невеликими нагородами. Згадайте про позитивне підкріплення. Навіть у разі простих дій важлива нагорода. Однак не варто намагатися цілитися у щось недосяжне. Придумайте реалістичну мету. Як тільки досягнете її, порадуйте себе чимось.

Розвивайтеся. Заняття спортом, вивчення іноземних мов, читання книг, відвідування різних курсів, оволодіння новою професією — чим більше в людини захоплень, тим різноманітніше її життя.

Саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *