• 26.05.2024 08:18

Ніжинка Катерина Павленко про свої сни, які віщували війну (відео)

Вт, 27 Вересня в 23:57

Катерина розповіла про перші дні війни, віщі сни та чому ледь вмовила себе знову співати.

Солістка українського електро фолк-гурту Go_A Катерина Павленко поділилась своїми спогадами про початок війни, розповіла про сни, які віщували майбутні події та свою діяльність зараз. Вона зустріла війну в Києві, перші дні жила на парковці, потім у Черкаської області. За декілька днів до повномасштабного вторгнення всі ці події Катерина не раз бачила у своїх снах. Залишалась в Україні, хоча мала можливість виїхати до Ісландії, де на неї очікували в суддівському кріслі на нацвідборі Євробачення. Але вона коментує це так:

«В той момент я зрозуміла, що користі від того, що я поїду не буде ніякої. Я частина цієї країни, і я не можу зараз просто відморозитись і поїхати туди. Хоча поїхати в Ісландію – це була моя мрія, яку я досі не здійснила».

Зараз Катерині пропонують прихисток в Мілані, але Катерина відмовилась, бо тільки в орендованій квартирі в Києві почуває себе спокійно. Вона поділилась, що довгий час не могла повернутись до своєї звичної роботи. Вважала, що в такі моменти музика нікому не потрібна. Вперше заспівала у волонтерському центрі на Черкащині, згодом на футбольному матчі в Турині. 

«Я зараз іду на стадіон і буду співати, як вважається, гімн всіх пацифістів – «Давайте будемо всі без війни». Але таке треба співати в той момент, коли війна ще не почалася», – коментує Катерина Павленко.

Зараз же гурт відновив свою роботу. Go_A виступають на благодійних концертах, та мають власний тур містами Європи. 

«По-перше, це можливість говорити про Україну. По-друге, можливість допомогти. Є концерти благодійні, в яких ми беремо участь, а є власні наші концерти, на яких ми можемо заробити гроші й купити машину для ЗСУ, наприклад», – ділиться фронтвумен гурту.

Джерело: https://chernihiv.city/

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *