• 16.07.2024 14:43

Тракторист Ніжинської КК «Північна» Михайло Гавура у професії майже півстоліття

Ср, 9 Листопада в 1:29

Сучасний світ шаленими темпами рухається вперед, тому найбільш затребуваними професіями сьогодні є маркетологи, графічні дизайнери, розробники програмного забезпечення, спеціалісти з кібербезпеки. Як і раніше, залишається попит на лікарів, юристів, педагогів і бухгалтерів.

А як щодо робітничих професій? Ми чомусь дуже рідко згадуємо про будівельників, продавців, водіїв, хоча без них також не можна уявити наше сьогодення.

А якщо ми думаємо, що професії механізаторів і трактористів давно відійшли у минуле, то теж глибоко помиляємося.

Щодня на вулиці Ніжина виходять прибиральники, щоб навести лад у місті. На допомогу колегам з мітлами та лопатами приходить техніка. Колективи комунальних служб виконують чимало задач…

Задача тракториста комунального підприємства “Керуюча компанія «Північна» Михайла Гавури – вивезти спиляні з аварійних дерев гілки, залишки будівельних матеріалів після проведених працівниками підприємства ремонтів у багатоповерхівках, доставити щебінь до місць підсипки.


Взимку роботи додається. Це очищення доріг від снігу, посипання їх піском. Рештки будматеріалів та обрізані гілки тракторист М. Гавура вивозить на полігон для твердих побутових відходів. Все за законом.

Михайло Васильович — типовий представник старшого покоління, яке жило за принципом: раз і назавжди. Це стосувалося і роботи, і особистого життя.

Скільки себе пам’ятає, М. Гавура працював трактористом. Майже 50 років!

До колективу КК «Північна» Михайло Васильйович приєднався чотири роки тому. І хоча чоловік вже має пенсійний вік, сидіти вдома не хоче. Бо не звик.

«Робота стимулює жити далі. Приємно усвідомлювати, що вона приносить користь не тільки своїй родині, а й Ніжину, який давно став для нас рідним», – пояснює М. Гавура журналісту Nizhyn Post.

Родом Михайло Васильович з Вінниччини. Трудовий шлях розпочинав у далекому 1976 році. Перед тим закінчив професійне училище у м. Хмельник. В армії служив в аеродромній роті. Після демобілізації працевлаштувався трактористом на виробництві. З того часу і розпочалося…

Куди тільки не заносила його доля! І на Житомирщину, і на Київщину, і навіть до Азербайджану. Працював в основному на державних підприємствах: в автодорах, сільгоспхімії, хлібозаводах. Передостаннє місце роботи – Ніжинський консервний завод.

Як і чому зупинив свій вибір на Ніжині?

«Приблизно років 25 тому приїхали з дружиною в гості до тестя, який тут жив. Ніжин нам сподобався: тихий, охайний, затишний. Так і залишилися. І не шкодуємо», – підкреслює Михайло Гавура.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук
Фото автора

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині невідомі повісили на мосту собак – поліція відкрила справу
Врятував дружину, а сам не встиг вибратися: на Чернігівщині під час пожежі загинув чоловік
У Ніжині автівка збила 16-річну дівчину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *