• 16.07.2024 14:10

Завдання, які енергетикам необхідно виконувати для забезпечення постачання енергії до наших з вами домівок

Ср, 16 Листопада в 10:14

Ось як виглядають завдання, які енергетикам необхідно виконати, аби полагодити мережі і забезпечити постачання енергії до наших з вами домівок.

👨‍🔧Команда з п’яти ремонтників мала замінити розірвані канати на нові, балансуючи на ажурній залізній опорі на висоті 31-го поверху.

⚡Щоб це зробити наші ремонтники провели на висоті 105 метрів понад 6 годин. Саме так ліквідують пошкодження на високовольтній повітряній лінії, яка живить важливий енергетичний об’єкт. 

‼️Завдання було із «зірочкою», бо траса лінії проходила над річковою гладдю, її опори розташовані на острівцях, до них можна було дістатися тільки катером.

А ще з протилежного берега будь-якої миті могла запрацювати ворожа арта, бо поряд окупована територія.

 Домовленість про «зелений коридор» була, але енергетики вже не раз мали можливість впевнитись, що ворога це не зупиняє.

🙏Роботи на воді – унікальні. Їх проводять без використання спецтехніки, все треба робити вручну, на великій висоті – тому завдання виконували найдосвідченіші працівники.

👆«Підйом – без вишки, на 105 метрів. По канатах і мотузках підіймали нове обладнання на заміну пошкодженого. Троє – на висоті, двоє – внизу, один би не впорався. Підняти треба було до 80 кілограмів спорядження‼️

Особливість перехідних опор – великі опорні розміри, вузли, арматура – все великого розміру, потрібно докладати значних фізичних зусиль. У нас обмежений час, високий ризик обстрілів, відкрита місцевість на воді, висота і пориви вітру. Умови були проти нас, та ми все здолали. А щойно ми стали на берег, як режим тиші закінчився, почалась війна», – згадує ті події начальник дільниці з ремонту повітряних ліній Максим.

🇺🇦Саме ці героїчні історії знаходяться за лаштунками сухих повідомлень про “ремонти мереж”, які ми зараз здійснюємо постійно.

НЕК “Укренерго” – NPC Ukrenergo

Схожі записи

Мобілізація в Україні. Що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для “ухилянтів”
Брав 10 тис. грн за відгул: затримано одного з командирів судна ВМС ЗСУ
Військовослужбовця застрелили при спробі перетину кордону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *