• 25.04.2024 17:57

Підтримка – це важливо: у Ніжинському терцентрі пройшов захід

Сб, 3 Грудня в 3:11

3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

І напередодні цього дня, у п’ятницю, 2 грудня, до людей з інвалідністю у Ніжинському територіальному центрі соціального обслуговування завітали з подарунками…

З побажаннями перемоги та миру, добра та щастя, радості та здоров`я до присутніх звернулася заступник міського голови Ірина Грозенко.

Від імені міського голови Олександра Кодоли та організації «Волонтерська сотня» з м.Брешія (Італія), Ірина Вікторівна вручила кожній присутній дитині подарунки.

Танцями, піснями та мелодіями заохочували публіку аматорські ансамблі. Атмосфера радості, свята та позитивного настрою панувала сьогодні в терцентрі.

З подарунками сьогодні до дітей з інвалідністю прийшли голова ГО «Час для нас» Ганна Б’янка, очільник БФ «Карітас Чернігів» отець Роман Пушка, голова Ніжинської міської організації Червоного Хреста Наталія Саєнко.

Благодійники говорили про те, наскільки важливою у житті кожної людини є підтримка – в особистому житті, в родині, у громаді, в державі. Незважаючи на фізичні, психічні, соціальні чи душевні вади, кожна людина має право на щастя, а наш обов’язок як суспільства – допомогти людині реалізувати це право. І влада Ніжина робить все для того, щоб жити в нашій громаді було комфортно, а кожен мешканець міг реалізувати своє право на щастя.

За матеріалами Ніжинська міська рада

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

У Ніжині вандали викрали саджанці магнолій
Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *