• 12.04.2024 21:25

Міжнародний день волонтера: в Ніжині привітали понад пів сотні волонтерів та організацій. Фото

Вт, 6 Грудня в 0:12

5 грудня, весь світ святкує Міжнародний день волонтера!

Нашу Україну і наших Захисників не можливо уявити без волонтерів. Волонтери стали стіною і надійним тилом для наших ЗСУ. Починаючи з 2014 року в Україні і в Ніжині активно розвивався волонтерський фронт. 24 лютого 2022 року вся Україна стала волонтерами, наші країни партнери у Європі стали волонтерами.

У Ніжині велика кількість людей, які 24 на 7 допомагали і допомагають нашим захисникам і людям, що зазнали біди.

Сьогодні у стінах Ніжинської міської ради привітали більше пів сотні волонтерів.

Не забули і про закордонних партнерів та волонтерів, що неодноразово допомагали Чернігівщині, Ніжину й нашим захисникам. Подяку міського голови оголошено:

 1. Маріушу Шевчику, меру м.Дембіца, Польща
  Надана гуманітарна допомога : передано цілі фури з засобами гігієни, продуктами харчування, санітарно-гігієнічними наборами… Передано дороговартісне обладнання – радіостанції, які розподілені між військовими формуваннями і добровольчим загоном.
 2. Арійсу Вуцансу, меру м.Прейлі, Латвійська республіка
  Надання гуманітарної допомоги військовим та жителям України та нашого міста у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни.
 3. Активістам волонтерської групи «Олькуш
  допомагає Україні»
  , Матеушу Каміонка, Ользі Каміонка, Томашу Вітецькому. Неодноразово здійснювали збір допомоги для Ніжина в своїй громаді та надсилали допомогу у Ніжин з перших днів агресії.
 4. Благодійній групі «Teplo» зі Швейцарії, коорднатору Томасу Б’янка. Постійна допомога гуманітарною допомогою всім вразливим жителям громади, придбали для міста реанімобіль , допомагають фінансово Ніжинським військовим у вирішенні з обладнанням. Перевезення, доставка необхідного для ЗСУ, жителів громади
 5. Колективу «Карітас Краківської архідієцезії». Співпраця та надання необхідної гуманітарної допомоги у вигляді засобів гігієни, продуктів для людей з малозабезпечених родин, людей з інвалідністю м.Ніжина, Ніжинського району, м.Носівки, багатодітних, патронатних. Прийомних сімей та переселенців протягом всього часу з початку повномасштабного вторгнення.
 6. Італійсько-українському культурному товариству Надія, Волонтерській сотні м.Брешія, Італія. Надання допомоги у вигляді матраців, ліжок, медичного обладнання, медикаментів, одягу для внутрішньо переміщених осіб.
 7. Якубу Беру, науковцю, історику та активісту Польщі. Науковець, історик, активіст, який надає активну підтримку технічними засобами, медикаментами та амуніцією військовим Ніжина (Варшава, Польща)
 8. Нелі Анджейчак, активістка Польщі. Уродженка Ніжина, активістка, яка згуртувала громади міста Гданськ, Гдиня, Сопот, Хващино, щоб надати допомогу військомату Ніжина та ТрО, а також організувала збір коштів на карту Л. Величко (Гданськ, Польща).
 9. Бенжаміну Еліксманну, працівнику берлінської компанії Рюріхської організації допомоги. Працівник берлінської компанії «Ruricher Hilfswerk-OST e.V.» (організував гуманітарну допомогу Ніжину у якості продуктів харчування, гігієнічних засобів, лікарняних ліжок та товарів медичного призначення та доставив цю допомогу до нашого міста) (Берлін, Німеччина)
 10. Катаржині Цебо та Марті Ореллана, міжнародним волонтерам
  Організували збір для ніжинського дитячого будинку- інтернату в Канаді (Олькуш, Польща та Ванкувер, Канада)
 11. Фрау Петра Гінц і Кетрін Паеске-Гінц, власникам клініки Харанні
  За надану допомогу в медичному обладнанні для медичної сфери Ніжинської ТГ.
 12. Йоргу Вагнеру, активісту з Німеччини. За організацію в отримання медичного обладнання для Ніжинської міської лікарні.
 13. Йозефу Алакса, директору компанії «Флемінг», Словаччина. Постійно допомагає ніжинцям, організовує збори коштів, закупає і передає обладнання військовим.
 14. Наталії Фогєль-Литвиненко, волонтерці м. Мейсен, НімеччинаОле-Пер Велінгу, директору компанії «Лебеншвартен»
  м. Мейсен, Німеччина. Поло Палмену, підриємцю м. Мейсен, Німеччина. Організація та надання декілька фур з гуманітарною допомогою для жителів Ніжина та Чернігова
 15. Фонду Агендум, Латвійська Республіка. Рейнісу Позняксу, волонтеру з Латвійської Республіки. Лаурі Плічі-Станкевич, волонтерці з Латвійської Республіки
 16. Юрісу Пуце, волонтеру з Латвійської Республіки. Світлані Наливайко, волонтерці з України. Безперебійно доставляють пріоритетний транспорт в Україну. Вже доставили в Україну більше 900 автівок.
 17. Михайлу Фельбабе — з початку війни він збирав й направляв гуманітарну допомогу у міста та області, які цього потребували в першу чергу. Завдяки його зв’язкам до лікарень України йшла допомога медикаментами, обладнанням
  Реанімобіль для військових.
 18. Сергію Плюті — активісту-волонтеру, якому ми щиро дякуємо за організацію в отриманні медичного обладнання для Ніжинської міської лікарні.

Подяка міського голови Олександра Кодоли за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну громадську та благодійну діяльність та з нагоди Міжнародного дня волонтера оголошується:

 1. Діані Насібовій, юній волонтерці Ніжина, постійно збирає кошти на ЗСУ й передає о. Сергію для передач на фронт.
 2. Громадській організації «Час для нас», керівник Ганна Б’янка. Проведення заходів, майстер-класів, надання допомоги у вигляді продуктових, санітарно-гігієнічних наборів та медичних засобів вразливим верствам населення
 3. Відокремленому підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Ніжин, голова – Наталія Саєнко. Надає допомогу і підтримку внутрішньо переміщеним українцям. Постійно проводять тренінги, надають допомогу у вигляді продуктових, санітарно-гігієнічних наборів та медичних засобів вразливим верствам населення.
 4. Громадській організації «Волонтерському штабу «Наші люди всюди»»: Віктор Павленко, Володимир Сребрянець, Наталія Ганнусик, Марина Стратілат, Ірина Мірошник, Світлана Коваленко, Наталія Косаренко. Постійна допомога жителям громади у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни. Допомагають військовим всім необхідним.
 5. Віктору Павленку, волонтеру. Працює з першого дня війни, координує та налаштовує роботу волонтерів у складському приміщенні громадської організації «Волонтерському штабу «Наші люди всюди»».
 6. Благодійному фонду «Копиця», керівники Наталія та Анатолій Копиці. Благодійники, постійна підтримка всіх зборів коштів, з першого дня війни забезпечують всім необхідним військових. Пошиття медичних турнікетів.
 7. Благодійній організації «Благодійний фонд «Українська незламна душа»», керівник Інна Кулинко. Збір коштів на потреби ЗСУ, організація і проведення благодійних ярмарків.
 8. Волонтерському об’єднанню «Покровської церкви», координатори настоятель Михаїл Якубів та матушка Дарія Якубів. З першого дня війни забезпечують всім необхідним військових, плетуть сітки, готують їжу, збирають кошти на потреби ЗСУ.
 9. Волонтерському об’єднанню «Собору всіх святих», настоятель Сергій Чечин. З першого дня війни забезпечують всім необхідним військових, плетуть сітки, готують їжу.
 10. Підрозділу волонтерської групи «Кухарська зграя вовченят», координатор підрозділу м. Ніжин, Наталія Забіла. Виробництво сухих борщів і супів та передача їх українським військовим
 11. Колективу волонтерського руху «Катюля», координатор Катерина Удовик. З першого дня війни займаються пошиттям військової амуніції, одягу та всього необхідного для ЗСУ. Працюють 24/7.
 12. Колективу Ніжинського міського будинку культури, керівник Ірина Литвинець. З перших днів займалися пошиттям прапорів, бафів, устілок, жилетів для військових. Плетуть сітки, виготовляють окопні свічки.
 1. Благодійній організації «Благодійний фонд «Карітас Чернігів»», керівник Роман Пушка. Проведення заходів, майстер-класів, надання допомоги у вигляді продуктових, санітарно-гігієнічних наборів та медичних засобів вразливим верствам населення. Патронат над сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують особливої підтримки (10 осіб з інвалідністю).
 2. Волонтерському об’єднанню «Балсанка». Доставляли буржуржуйки. Передали столи та квадрокоптери для захисників, доставляли гуманітарні вантажі.
 3. Колективам закладів загальної середньої освіти. Плетуть сітки, готують їжу для військових, вирізають устілки для взуття, роблять окопні свічки
 4. Колективам закладів дошкільної освіти. Плетуть сітки, готують їжу для військових, вирізають устілки для взуття, роблять окопні свічки.
 5. Колективам закладів позашкільної освіти. Плетуть сітки, готують їжу для військових, вирізають устілки для взуття.
 6. Молодіжній раді Ніжинської територіальної громади. Плетуть сітки, виготовляють окопні свічки, зібрали кошти та закупили корм для тварин, допомога в проведенні благодійних акцій, ярмарок. В рамках проведених двох проєктів «Моя безпека» та «Національна ідея» допомагали навчати психологічній стійкості, медіаграмотності та виготовлення безпекових браслетів жителям громади.
 7. Родині Лунько, Тетяні та Андрію. Виготовлення та встановлення меморіальних дошок загиблим захисникам України.
 8. Родині Максима Потапенка та Юлії Кузьменко. Активісти, які залучали до надання допомоги міжнародні організації, забезпечували ЗСУ всім необхідним.
 9. Родині Ірині та Сергію Балакірєвим та Спілці Самаритян України Чернігівського об’єднання. З перших днів і надалі постійна допомога у доставці ліків, гуманітарної допомоги. Благодійники, організатори збору коштів на ЗСУ.
 10. Олександру Шалаю, приватному підприємцю, благодійнику
  Власним коштом відремонтували десятки авто, передав чимало транспорту на ЗСУ.
 11. Сергію Прищепі, волонтеру. Щоденно протягом двох місяців розвозив гарячі страви, обслуговуючи 10 точок щодня.
 12. Віталію Хоменко, фізичній особі-підприємцю. Приватний лікар, який з першого дня працював у підвалі, надавав безкоштовно медичну допомогу, обслуговував бійців при цьому платив податки.
 13. Василю Набоку, фізичній особі-підприємцю. Машина для ЗСУ, фінансова підтримка зборів коштів, постійно донатить на ЗСУ. Віддав всі холодильники для ЗСУ.
 14. Дмитру Піщуліну, ковалю — підкорювачу вогню та металу
  Виготовлення та надання буржуйок, евакуація людей, водій-волонтер, надавав гуманітарну допомогу.
 15. Віталію Микитку, волонтеру. Волонтер, надавав гуманітарну допомогу, допомогу військовим, пошук всього необхідного, доставка авто в Авдіївку.
 16. Андрію Стояну, волонтеру. Доставка з різних куточків гуманітарної допомоги, організація роздачі гуманітарної допомоги.
 17. Дарії Гомоляко, волонтеру-медику. В свій вільний час надавала медичну допомогу нашим військовим, розвозила гарячі страви по Ніжинському району
 18. Роману Яскову, волонтеру. З перших днів повномасштабного вторгнення долучився до волонтерського об’єднання при Ніжинській міській раді, підтримує всіляко, витрачаючи власні кошти та час, іноді ризикуючи життям доставляли гуманітарну допомогу військовим та мешканцям громади.
 19. Валерію Гавриленку, фізичній особі-підприємцю
  Волонтер – депутат НМР. З перших днів повномасштабного вторгнення долучився до волонтерського об’єднання при Ніжинській міській раді, підтримували всіляко, витрачаючи власні кошти та час, іноді ризикуючи життям доставляли гуманітарну допомогу військовим та мешканцям громади
 20. Валерію Кузьменку, фізичній особі-підприємцю. З перших днів повномасштабного вторгнення долучився до волонтерського об’єднання при Ніжинській міській раді, підтримували всіляко, витрачаючи власні кошти та час, іноді ризикуючи життям доставляли гуманітарну допомогу військовим та мешканцям громади.
 1. Володимиру Оленченку, волонтеру. З перших днів повномасштабного вторгнення долучився до волонтерського об’єднання при Ніжинській міській раді, підтримували всіляко, витрачаючи власні кошти та час, іноді ризикуючи життям доставляли гуманітарну допомогу військовим та мешканцям громади
 2. Олександру Борисенку, керівнику товариства з обмеженою відповідальністю ГОТЕЛЬ «НІЖИН». Надавав прихисток внутрішньо переміщеним особам.
 3. Євгенії Герасимчик, фізичній особі-підприємцю. На постійній основі допомагає ЗСУ, готує страви, допомагає речами, одягом
 4. Миколі Бойку, фізичній особі-підприємцю. Своїм транспортом возить вантажі для ТРО, для військових, для волонтерів. Робить це постійно з 2014-го року і з перших днів повномасштабної війни.

Також подяки і подарунки ніжинські волонтери отримали від командира Ніжинського гарнізону Миколи Кушніра і сім’ї Копиць.

Творчі колективи Ніжина привітали волонтерів піснями й інструментальною музикою.

Дякуємо волонтерам за тяжку і безцінну роботу. Україна єдина, а українці як моноліт стоять на захисті правди, світла, свободи і добра. Слава Україні!

uezd.com.ua 

Фото Наталії Кисіль

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн
Боронив місто, а потім долучився до ЗСУ: в Ніжині поховали бійця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *