• 12.04.2024 20:13

Бісерні композиції ніжинки Людмили Курило нікого не залишають байдужим

Ср, 7 Грудня в 7:04

Є люди, які роблять цей світ добрішим, світлішим, чарівнішим… Так можна сказати про Людмилу Іванівну Курило, яка в цьому році святкує свій 60-річний ювілей.

Ми продовжуємо рубрику #Обличчя_громади_Ніжина, яка буде знайомити вас із досвідом цікавих та творчих мешканців нашої громади.

З 1985 року, вже більше 37 років, після закінчення педагогічного училища, працює вона у закладі дошкільної освіти №21 «Калинонька». Спочатку обіймала посаду вихователя і кожного дня вона вела малюків світом дитинства, казкових див та фантазій, дарувала їм свою любов, відкриваючи неповторність кожної дитини. А потім, після вислуги років, не змогла залишити рідний садочок, з яким тісно сплівся її життєвий шлях, залишилася працювати у закладі швеєю-кастелянкою.

Людмила Іванівна має «золоті» руки і талант. Створює оригінальні композиції з бісеру та досконало володіє мистецтвом квілінгу. Виготовляє незвичайні роботи для прикрашення інтер’єру закладу. Її фантастично красиві квіткові бісерні композиції нікого не залишають байдужим.

Ця чарівна жінка щодня забезпечує комфорт і затишок для дорослих та дітей, продовжує дарувати малюкам хвилинки радості, створюючи для дитячих свят незвичайні костюми персонажам та казковим героям. Кожного дня вона робить ще один маленький крок назустріч мріям і при цьому невпинно дарує часточку своєї душі колегам, дошкільнятам, друзям, знайомим.

Людмила Іванівна неймовірно цілісна, приємна, чуйна, скромна, пунктуальна, доброзичлива, надзвичайно вимоглива до себе та інших, по-справжньому добра людина. Подібних людей, щирих, безкорисливих, здатних підтримати і зрозуміти не так вже багато. Вона спокійна та врівноважена, жодної скарги від батьків та керівництва не надходило, лише позитивні відгуки.

Крім безпосередніх обов’язків, Людмила Іванівна приймає активну участь в житті колективу. Користується повагою серед колег та адміністрації. У наш нелегкий і тривожний час Людмила Іванівна особливо чутлива до проблем інших, постійно підтримує колег та співробітників, при цьому дотримуючись корпоративної етики.

З нагоди ювілею (03.12.2022) висловлюємо найщиріші вітання!

Міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а в справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! Мирного неба над головою!

Ніжинська міська рада

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн
Боронив місто, а потім долучився до ЗСУ: в Ніжині поховали бійця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *