• 12.04.2024 21:03

Ще 10 вулиць та один провулок у Ніжині отримали нове освітлення

Пт, 16 Грудня в 19:03

Oдним з подарунків до новорічних свят ніжинцям став монтаж нового освітлення на 10 вулицях та в одному провулку.

Працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” з дільниці освітлення вулиць міста на чолі з головним енергетиком Віталієм Оленченком проведена кропітка робота з монтажу нових ліній освітлення на маленьких вулицях та провулках у “спальних” районах Ніжина.

Слід наголосити, що встановлено сучасні світлодіодні ліхтарі з яскравим білим світлом. Потужність кожного світильника 30 Ват, що в перерахунку на звичайні ліхтарі, які використовувались до появи світлодіодних, складає близько 300 Ват.

Попередньо перед монтажем освітлення електриками КП «ВУКГ» власноруч виготовлялись металічні траверси, що повинні міцно тримати ліхтарі. Також при монтажних роботах на нових лініях освітлення використовується замість дротів без ізоляції сучасний та надійний ізольований кабель, що повністю унеможливлює випадки виникнення короткого замикання, особливо при сильному вітрі чи захлесті.

Отже, відтепер освітлюватимуться наступні вулиці: Красна, Пригаражна, Селянська, Затишна50 Років Перемоги, Довженка, Весела, Весняна, Райдужна, Гончарна і провулок Серпневий.

Таким чином, зроблено черговий крок до програми повного освітлення всього Ніжина, а місцеві жителі після відновлення енергетичної інфраструктури зможуть відчути всі його переваги.

За інформацією КП «ВУКГ»

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн
Боронив місто, а потім долучився до ЗСУ: в Ніжині поховали бійця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *