• 24.04.2024 18:07

Проголосуйте за найвпливовішу людину в Ніжині у 2022 році

Ср, 4 Січня в 2:42

Читаючи про 100 найвпливовіших людей Київщини у 2022 році ми вирішили провести аналогічний конкурс, але в Ніжині. В складний для нас рік – рік війни, люди об’єднувалися і допомагали слабшим, біднішим та один одному. Хто ініціював та сам брав участь у плетінні сіток, хтось годував тероборонівців та ЗСУ-шників, де хто опікувався ВПО. Ніжинці демонструють злагоджений механізм, який працює на нашу перемогу. Кожен важливий на своєму місці.

Більшість підписників групи Стоп-Рагу Ніжин | Стоп-Рагу Україна нашу ініціативу з голосуванням підтримало. Ми раді, що в коментарях, крім критики в сторону нашого адміністратора, образ не було. Мешканці міста пропонували поважних людей в Ніжині. Приємно, що більшість з номінантів – звичайні працівники, священники та волонтери. Для нас вони вже переможці, тому що роблять та зробили багато корисного для Ніжина та містян. За що ми їм дуже вдячні. Щоб підтримати впливову людину проголосуйте.

Хто, на Вашу думку, найвпливовіша людина Ніжина?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...

Дане голосування буде до 6 січня 2023 року до 23.59. Хто набере найбільше голосів – про ту людину напишемо матеріал. Звісно, якщо переможець не буде проти.

Нам приємно, що декілька разів пропонували прізвище нашого адміністратора Євгена Ткаченка, але він один з організаторів, тому ми його в список не внесли.

Євген Ткаченко

Марина Волинець

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

У Ніжині вандали викрали саджанці магнолій
Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн
4 коментар до “Проголосуйте за найвпливовішу людину в Ніжині у 2022 році”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *