Біатлонній базі у Чернігові — бути! Як і обіцяв Президент федерації біатлону України Іван Крулько, робляться конкретні кроки для відновлення Чернігівської лижної бази, створено Благодійний Фонд «Відновлення інфраструктури біатлону».
«Вже позпочато збір коштів для відбудови Чернігівської біатлонної бази.
У березні 2022 русня, атакуючи Чернігів, знищила нашу базу, вщент її розбомбивши.
На цій базі упродовж багатьох років проводилися всеукраїнські біатлонні та лижні змагання, чемпіонати України з біатлону. Тут жили та тренувалися наші спортсмени.
Наша мета — не просто відбудувати базу, а побудувати біатлонний комплекс, що дозволяє проводити заходи європейського рівня”.
Відтепер кожен може закласти цеглинку у майбутнє українського біатлону.
Достатньо просто засканувати код, що на фото та зробити внесок.
Або переходьте за цим посиланням: https://www.ipay.ua/ua/bills/bo-bf-vidnovlennia-infrastruktury-biatlonu
Долучайтеся до доброї справи заради розвитку олімпійського пуху на Чернігівщині, поширюйте інформацію!
Разом ми сила! Україна переможе! Спорт — це сила!!!» — йдеться у повідомленні.
Джерело: Челайн
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram