• 15.03.2025 16:56

Двох учасників “п’яних” вечірок повідомили про підозру, ще шістьом вручили повістки у військкомат – ЗМІ

Чт, 2 Лютого в 2:14

Правоохоронці повідомили про підозру двох фігурантів справи про організацію в Києві вечірок, під час яких юнаки напивалися, підпоювали дівчат і принижували їх, знімаючи процес на відео. Про це повідомляє 1 лютого “Суспільне”, посилаючись на поліцію.
Як розповіли журналістам у поліції, ще шістьом молодикам вручили повістки у військкомат.

“Суспільне” не уточнило, хто саме з правоохоронців повідомив інформацію про підозри та повістки. Поліція на момент публікації новини офіційно не повідомляла про вручення підозр фігурантам скандалу з “п’яними” вечірками.

Контекст:
31 січня в мережі спалахнув скандал через групу чоловіків, які влаштовували алкогольні вечірки і на них знущалися з дівчат. За допомогою алкоголю або, можливо, писхотропних засобів їх доводили до несвідомого стану, здійснювали дії сексуального характеру, знімали процес на відео та викладали у соцмережі.

1 лютого поліція повідомила, що встановила особи фігурантів, місця їхнього перебування і прийшла з обшуками до організаторів. Слідчі та розшукові дії відбуваються в Києві й інших регіонах (за попередньою інформацією, вечірки влаштовувала група чоловіків з Івано-Франківська, які нещодавно переїхали до Києва).

Гордон

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Столичні патрульні цілий день виловлювали рибалок, що вийшли на скресаючу кригу (ФОТО)
Правоохоронці затримали 22-річного киянина за смертельне побиття свого батька
Водія київської маршрутки, який ображав військову із контузією, відсторонили від роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *