• 26.05.2024 08:16

​​​​Як перетворити стрес у продуктивність?

Сб, 25 Лютого в 18:47

Стрес — не завжди негативне відчуття, якщо з ним правильно взаємодіяти. Як направити енергію стресу у творчу діяльність та зменшити руйнівний ефект на наше здоров’я, стосунки і кар’єру?

Змиріться зі стресом. Перший крок у боротьбі зі стресом — визнати його існування у вашому житті. Тільки тоді ви повинні вирішити, як ставитися до нього.

Використовуйте стрес. Стрес не смертельний. Зовсім навпаки, гормони стресу викликають зростання й вивільнення хімічних речовин, які відновлюють клітини, синтезують білок і підвищують імунітет. Це робить організм навіть сильнішим і здоровішим, ніж він був до цього. Спроба бачити в стресі джерело сили, а не щось, що ви ненавидите, може вивести вас на новий рівень. Вчені довели, що, коли люди раділи стресу, їхня продуктивність поліпшувалася. Трансформація стресу може також допомогти з публічними виступами.

Нам всім потрібен хтось для опори. Важливо працювати над взаєминами в «спокійні часи», коли ми не схильні до стресу. Тоді в стресовій ситуації ми матимемо на кого спертися, поруч будуть друзі, які вислухають, коли ми готові зійти зі шляху.

Фокусуйтеся на тому, що можете контролювати. Щодня мільйони речей перебувають поза вашим контролем незалежно від того, скільки зусиль ви докладаєте. Ігноруйте те, на що не в змозі вплинути.

Практика покращує ситуацію. Навіть коли ми говоримо про стрес, практика — ключ до розвитку. Коли ви відчуєте слабке наближення стресу, згадайте, що він джерело вашої сили. Коли настане насправді важкий момент, ваше тіло й розум не саботуватимуть.

Саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *