• 20.05.2024 18:47

Ніжинські комунальники отримали нову техніку, придбану за рахунок міського бюджету

Сб, 25 Лютого в 2:15

Попри війну місцева влада Ніжина продовжує підтримувати комунальні підприємства, які працюють на території міста. І гідно тримають свій фронт.

Сьогодні, 24 лютого, Ніжинський міський голова Олександр Кодола передав нову техніку для прибирання міста комунальному підприємству «Служба Єдиного Замовника». Придбана вона за рахунок бюджету громади.

Це новий трактор марки LOVOL з усім навісним обладнанням: щіткою для зимового та літнього прибирання, відвалом для зимового прибирання і роторною косаркою для скошуванння трави. Крім того, КП «СЕЗ» отримало механізовані щітки для прибирання тротуарів, що стануть у нагоді як в зимовий, так і в літній період.

Як зазначив директор КП «СЕЗ» Владислав Корман, тепер комунальники зможуть охоплювати значно більші території для прибирання і надавати мешканцям будинків більш якісні послуги.

Зі слів працівників підприємства, автопарк КП «СЕЗ» не поповнювався понад 20 років. А той транспорт та обладнання, що були, ламалися на ходу. Тому колектив щиро вдячний міській владі та громаді Ніжина за нову спецтехніку.

Ще одну підмітальну машину та трактор придбали і передали КП КК «Північна».

Своєю чергою, міський голова Олександр Кодола висловив слова подяки працівникам підприємств за сумлінну роботу і зауважив, що, тримаючи комунальний фронт, вони наближають Перемогу, на яку ми всі так очікуємо.

Nizhyn Post

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *