• 23.05.2024 11:32

Пішохідний перехід на «ТПО» тепер з освітленням

Сб, 25 Лютого в 2:26

Пішохідні переходи завжди були і є ділянками проїзної частини з підвищеним ступенем уваги та небезпеки. І головна причина не у відсутності знаків дорожнього руху чи відповідній розмітці, а у “поведінці” деяких автолюбителів та мотоциклістів.

З метою додаткового привернення уваги водіїв до пішохідних переходів працівники з дільниці освітлення вулиць міста комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”, під особистим контролем головного енергетика Віталія Оленченка на вулицях Шевченка і Набережна було встановлено «світлофори-підсвітки», що підключені до окремих ліній вуличного освітлення за допомогою захищених кабелів живлення.

Консолі містять світлофори та ліхтарі додаткового підсвічення території переходу. Світлофори працюють цілодобово в режимі мигання ліхтарів помаранчевого кольору, а помаранчевий на рівні з жовтим кольором, як відомо, згідно Правил дорожнього руху, є кольорами уваги. Підсвічення пішохідних переходів білим кольором вмикається у автоматичному режимі завдяки електричним датчикам, що “стежать” за ступенем рівня освітленості навколо переходу і «спрацьовують» коли на вулиці стає темно.

«Світлофори-підсвітки» підключено по вулиці Шевченка ( р-н ЗОШ №2) та встановлено по вулиці Набережна (р-н університету ім. М, Гоголя). Для монтажу світлофору по Набережній було використано 200 метрів кабелю живлення, а встановлено його на металевій тросовій розтяжці, при монтажі якої використано 40 метрів тросу.

Крім того, по вулиці Шевченка (р-н ТПО) було встановлено потужний ліхтар вуличного освітлення, який теж відіграє роль підсвічення пішохідного переходу в темну частину доби. Для підключення було використано 250 метрів кабелю живлення.

Такі роботи значно підвищать безпеку дорожнього руху та попередять дорожньо-транспортні пригоди, а також забезпечать безпечний перехід мешканців цими пішохідними переходами.

КП ВУКГ

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *