• 21.04.2024 20:42

Квітникарі КП «ВУКГ» вже розпочали свою роботу

Вт, 4 Квітня в 0:26

За вікном весна, а це означає, що вся природа починає прокидатись від зимового сну і оживати. Одним з важливих елементів міського середовища є квіти, зелені зони, декоративні рослини та квітники і догляд за зеленими насадженнями в Ніжині має велике значення.

Квіти мають багато корисних властивостей для міста та його мешканців. Вони підвищують настрій та здоров’я. Відомо, що квіти та природа загалом мають позитивний вплив на нашу психіку та фізичне здоров’я. Квіти можуть зменшити рівень стресу, покращити настрій та сприяти відчуттю спокою та релаксації. Також, вони можуть додати краси та привабливості до вулиць та майданчиків, що створює більш привабливу та привітну атмосферу для мешканців та відвідувачів. А ще, квіти очищують повітря, зменшують температуру під час літньої спеки та зменшують рівень шуму на вулицях.

Відсьогодні до роботи по догляду за зеленими насадженнями, газонами, квітниками та загального озеленення Ніжина приступили працівниці-квітникарі комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» на чолі з фахівцем з ландшафтного дизайну Наталією Довгаль. Загалом, буде працювати 8 квітникарів.

З великим задоволенням та ентузіазмом розпочали свою нелегку роботу працівники КП «ВУКГ». Вже приводяться до належного вигляду міські квітники, а також виконується весняне підрізання багаторічних квітів та декоративних рослин.

Тож сезон розпочато! А ми побажаємо нашим квітникарям безлічі творчих ідей, енергії та здоров’я для того, щоб вони робили наше місто красивішим та привітнішим для всіх мешканців та гостей Ніжина. Нехай їхні роботи приносять радість та задоволення всім, хто проходить повз них!

КП ВУКГ

Схожі записи

Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн
Боронив місто, а потім долучився до ЗСУ: в Ніжині поховали бійця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *