• 25.04.2024 07:57

​​​​7 простих способів знайти натхнення, коли всі ідеї вичерпані

Ср, 5 Квітня в 17:01

​​​​7 простих способів знайти натхнення, коли всі ідеї вичерпані

Кожна людина так чи інакше залежить від примх мінливої ​​музи, яка з’являється зазвичай не тоді, коли нам це потрібно. На щастя, є способи зробити так, щоб наш розум частіше відвідували ідеї.

Послухайте музику. Численні дослідження показали, що музика може підвищити творчий потенціал і допомогти зосередитися. Слухайте те, що вам подобається, але не щось нове або те, що буде вас сильно відволікати.

Прийміть душ. Гарячий душ або холодний, приймаєте ви його довго чи ні — багато хто з вас може використовувати цей час для обмірковування нових ідей. Неважливо, чи дивитеся ви в стіну або співаєте, душ є оптимальним місцем для натхнення.

Прогуляйтеся. Дослідження проведене в Стенфорді показало, що проста прогулянка, навіть в знайомому або не примітному місці, може дати поштовх вашій уяві.

Запозичте ідеї. Іноді вам просто потрібно з чогось почати, а значить подивіться на те, що вже давно відомо, і подумайте, як ви могли б це зробити краще.

Підіть в тихе місце. Побудьте на самоті з природою в безтурботній обстановці, де ви можете очистити голову від непотрібних думок і звільнити місце для творчих ідей.

Відвідайте захід пов’язаний з творчістю. У світі повно творців, що створюють щось нове — подивіться на них, і до вас теж може прийти натхнення.

Поговоріть з кимось. Спілкування з іншими людьми може дати певний поштовх. Але не просто базікайте – дійсно познайомтеся з ким-небудь і постарайтеся копнути глибше. Якщо вам потрібні ідеї для чогось, пов’язаного з комунікаціями, то саме так ви можете знайти своє натхнення.

Саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *