• 24.04.2024 19:09

​​​​7 типів токсичних людей, яких варто уникати

Нд, 23 Квітня в 15:37

Є люди, після спілкування з якими виникає відчуття, неначе з тебе висмоктали все життєві соки. Давайте розберемося які типи токсичних людей існують, щоб розпізнавати їх і уникати.

Критикан. Звичайно, конструктивна критика корисна, але слово «конструктив» — це не про них. Їхні поради зазвичай непрохані, а манера їх давати — пасивно-агресивна, що викликає у вас почуття провини і змушує виправдовуватися.

Людина «все пропало». Вона уже на старті будь-якої справи готова до провалу, який на її думку, просто неминучий. Її стакан завжди наполовину порожній, і навіть короткочасною своєю присутністю, вона може неабияк зіпсувати настрій всім присутнім.

Пліткар. Завжди пам’ятайте, що якщо людина обговорює когось з вами, то за вашою спиною вона буде обговорювати і вас. Тим більше, що зазвичай вони обговорюють не успіхи, а смакують чужі провали і невдачі.

Маніпулятор. Найнебезпечніший тип, бо їх найскладніше виявити. Зазвичай вони ховаються за маскою друга і доброзичливця, а на ділі поступово починають підпорядковувати вас своїй волі, змушуючи діяти в їх особистих інтересах і жити чужим життям. Визначити таких людей можна по тому, що вони завжди тільки беруть, але нічого не віддають натомість.

Скиглій. Люди, які постійно скаржаться на те, як все навколо погано, і як усі заважають їм жити. Занадто тісне спілкування з такою людиною буде заважати вашому особистісному і професійному зростанню, вони будуть утримувати вас на своєму рівні.

Жертва. Вона завжди відчуває себе скривдженою іншими людьми і суспільством. Ви можете співпереживати їй і навіть намагатися допомогти, але проблема в тому, що її «страждання» ніколи не закінчуються. Вона почне перекладати свої проблеми на вас і намагатися викликати в вас почуття провини.

Пожирач часу. Є особистості, які щиро вважають, що вся ваша увага має належати тільки їм. У них справжній талант з’являтися невчасно і плювати, що у вас сьогодні були інші плани. Всі вашу увагу ви тут же повинні присвятити їм одним.

саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *