• 25.04.2024 16:58

Президент Польщі відвідав Азію. Попросив сусідів Росії допомогти покарати окупантів. Згадав і Путіна

Ср, 26 Квітня в 22:08

Лідер Польщі разом з дружиною відвідує Монголію. У цій країні Анджей Дуда закликав Улан-Батор допомогти притягнути до відповідальності російських злочинців. Також Дуда попросив міжнародне співтовариство “зробити все можливе, щоб зупинити звірства, які Росія вчиняє в Україні”.

Монголія може докласти значних зусиль, щоб допомогти притягнути російських військових злочинців до відповідальності, — заявив президент Анджей Дуда в середу в Монгольському державному університеті в Улан-Баторі.

Анджей Дуда відвідав Монголію. Подробиці 

Президент Дуда та його дружина Аґата Корнгаузер-Дуда відвідують Монголію з офіційним візитом. У середу лідер Польщі побував у Монгольському державному університеті, найстарішому університеті Монголії, заснованому в 1942 році.

“Своїм повномасштабним вторгненням в Україну, розпочатим 24 лютого 2022 року, Москва захотіла знищити весну усіх міжнародних порядків. Насправді вона хоче відновити світ, заснований на законі сили, а не на силі закону. Польща і Монголія чудово пам’ятають зі своєю історією, як виглядає такий світ. Це світ, заснований на окупації, винищенні та ґвалтуванні. Тому ми за будь-яку ціну не можемо дозволити повернення цього світу”, — заявив президент Польщі.

За його словами, міжнародне співтовариство має зробити все можливе, щоб зупинити звірства, які Росія вчиняє в Україні. На його переконання, ключовою в цьому процесі є роль ООН.

Як наголосив Дуда, на цьому етапі вкрай важливо, щоб на дії Росії була відповідна реакція міжнародного співтовариства і щоб кремлівський режим почав безпосередньо відчувати наслідки своїх дій.

Дуда нагадав про ордер на арешт Володимира Путіна

Він звернув увагу, що Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав міжнародні ордери на арешт президента Путіна, а також уповноваженої з прав дитини Львової-Бєлової у зв’язку з підозрою у вчиненні ними воєнного злочину щодо незаконної депортації українських дітей з окупованих територій України до Росії. За його словами, ордер на їхній арешт – це лише “невеликий крок” до справедливості, але це крок у правильному напрямку.

“Я переконаний, що Монголія може зробити значний внесок у зусилля міжнародної спільноти щодо захисту міжнародного права та допомогти притягнути російських військових злочинців до відповідальності”, – заявив Дуда.

Він додав, що Польща роками спостерігає та цінує зусилля Монголії не лише у розбудові демократії на внутрішній арені, а й у сфері забезпечення миру та безпеки у світі. Також він подякував монгольському народові за надання гуманітарної допомоги Україні, яка потерпає від російської агресії. “Дякую за це як сусід України і країна, яка приймає на своїй території гостей з України – жінок і дітей, які втекли від російських бомбардувань. Кожна гуманітарна допомога, яка надається, має величезне значення, і за цю допомогу ми вдячні Монголії і керівництву країни”, – підкреслив Дуда.

Ukrayina.Pl

Схожі записи

Чоловікам за кордоном перестали надавати консульські послуги: що відбувається
Як зміниться мобілізаційний процес з середини травня: що нового очікувати чоловікам
ЯК З ПОВЕДІНКИ КІШКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ СТАВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ВИХОВАНЦЯ ДО ГОСТЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *