• 26.05.2024 08:22

Пенсіонер відсудив у держави понад 140 тис. грн: деталі справи

Вт, 10 Жовтня в 13:41

В Україні пенсіонеру вдалося відсудити у держави близько 140 тис. гривень. У рамках справи він отримає недоплачені державні кошти та компенсацію за моральну шкоду.

Деталі судової справи

Як зазначається, пенсіонер із Чернігова судився з Пенсійним фондом України (ПФУ). У підсумку суд став на бік позивача і зобов’язав фонд виплатити недонараховані гроші у сумі 137,2 тис. гривень та ще 7 тис. гривень моральних збитків.

Як випливає зі справи, українець двічі звертався з позовом до суду. Перший раз, вимагаючи перерахунку пенсійної виплати. Він пояснив, що є військовим пенсіонером і має право на перерахунок, проте ПФУ у Чернігівській області відмовив у перерахунку. Суд визнав фонд винним і зобов’язав провести перерахунок у понад 137 тис. гривень. Оскільки ПФУ проігнорував рішення суду, пенсіонер подав повторний позов до суду, зажадавши компенсацію моральної шкоди у 70 тис. гривень.

Суддя задовольнив позов українця частково, визначивши суму моральної шкоди у 7 тис. гривень. При цьому підтвердив, що Пенсійний фонд такими діями заподіяв пенсіонерові моральних страждань, що виражались у порушенні прав та законних інтересів, заподіянні фінансової шкоди.

Судове рішення вже набуло законної сили.

Новини

Схожі записи

На Чернігівщині чоловік під час сварки поранив жінку з рушниці, – поліція
На сесію Чернігівської міськради виносять питання ліквідації «Муніципальної варти»
В річці Остер найшли тіло 61-річної жінки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *