• 29.05.2024 08:58

На Чернігівщині у пʼяти громадах прощались із загиблими бійцями ЗСУ

Чт, 12 Жовтня в 8:58

На Чернігівщині в останню путь провели п’ятьох військових ЗСУ. Олександра Ткаченка поховали у Чернігові, Олександра Рогальова – у Варвинській громаді, Миколу Сапуна – у Михайло-Коцюбинській, Руслана Висоцького – у Березнянській, Олександра Васильченка – у Іванівській.


Солдат Олександр Ткаченко народився 24 липня 1988 року у Чернігові. Закінчив місцеву середню школу №21, далі пройшов курси за напрямом “бармен-офіціант”. Працював за цим фахом. З 2010 по 2015 роки був охоронцем в ТОВ “Асканія-Флора”.

Солдат Олександр Ткаченко із Чернігова

Солдат Олександр Ткаченко

Після початку повномасштабної війни добровільно долучився до лав ТрО. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А7406. 

Загинув 6 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. 

Попрощалися з військовим у Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі села Деснянка на Чернігівщині.


Сержант Олександр Рогальов народився 3 січня 1978 року у місті Прилуки. Згодом сімʼя переїхала до Варви, де Олександр навчався у місцевій загальноосвітній школі. Після школи вступив до Ніжинського агротехнічного коледжу на спеціальність “виробництво електронно-обчислювальної техніки”. Згодом продовжив навчання за спеціальністю “енергетичний менеджмент” у Сумському державному університеті. 3 листопада 1997 по червень 1999 проходив строкову військову службу.

Працював електромонтером у ПАТ “Укртелеком”, а також енергетиком на різних приватних підприємствах: ТОВ “Лідер”, ТОВ “Форест”, “Елеватор Агро”, ПАТ “Завод залізобетонних конструкцій Світлани Ковальської”. 

Сержант Олександр Рогальов із Варви

Сержант Олександр Рогальов

У 2014-2015 роках був в зоні проведення АТО. За час служби був відзначений нагрудним знаком “Учасник АТО”, відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції”, медаллю “Ветеран війни” та відзнакою “За службу державі”. 

Перед початком повномасштабного вторгнення працював за кордоном, але повернувся в Україну. Служив на посаді командира відділення регламенту та ремонту електроспецобладнання одного з підрозділів військової частини А4722. 

Загинув 12 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. 

Попрощалися з військовим та поховали його у рідному селищі.


Солдат Микола Сапун народився 28 лютого 2000 року в селі Шестовиця. Проживав в селищі Михайло-Коцюбинське.

Після початку повномасштабної війни став до лав ЗС України. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А0693 на посаді навідника кулеметного відділення. 

Солдат Микола Сапун  із Михайло-Коцюбинського

Солдат Микола Сапун

Загинув 4 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. 

Попрощалися з військовим в Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі селища Михайло-Коцюбинське.


Сержант Руслан Висоцький народився 3 грудня 1980 року. Проживав в селищі Березна Чернігівського району. 

Після повномасштабного вторгнення захищав Україну у складі одного з підрозділів військової частини А4574 на посаді командира бойової – командира механізованого відділення. 

Сержант Руслан Висоцький із Березного

Сержант Руслан Висоцький

Загинув 1 жовтня 2023 року під час боїв на Донеччині. 

Попрощалися з військовим в Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі селища Березна.


Старший солдат Олександр Васильченко народився 9 лютого 1981 року в селі Красний Колядин Талалаївської громади. З 1988 по 1998 роки навчався в Красноколядинській середній школі. У 1999 році проходив строкову військову службу. Після демобілізації працював у ТОВ “Красноколядинське” трактористом. У 2010 році переїхав до міста Чернігів, де працював на “Укрзалізниці”. 

Старший солдат Олександр Васильченко із Количівки

Старший солдат Олександр Васильченко

У лютому 2022 року родина переїхала в село Количівка Чернігівського району, а у березні того ж року Олександр став до лав Захисників. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А3091, з часом перевівся на посаду механіка-водія одного з підрозділів військової частини А 4773. 

30 вересня 2023 року в ході виконання бойового завдання на Донеччині отримав травми та опіки. Був направлений до лікарні Дніпра, з часом переведений до лікарні Києва.

9 жовтня 2023 року чоловік помер. 

Попрощалися та поховали військового на кладовищі рідного села.


Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП, Суспільне Чернігів

Схожі записи

Загинули за Україну: на Чернігівщині попрощалися з двома Захисниками
Працівників Чернігівського драмтеатру викликали до ТЦК та СП: деякі вже на військових навчаннях
На Чернігівщині чоловік під час сварки поранив жінку з рушниці, – поліція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *