• 30.05.2024 03:52

Зупиняв «білку»… 20 разів совком по голові: чоловік сидітиме за вбивство

Пн, 30 Жовтня в 22:59

Ніжинський міськрайонний суд дав вісім років тюрми 37-річному Олександру Голубєву, носівчанину, за умисне вбивство 49-річного Анатолія Парасюка з Лосинівки  Ніжинського району.

На місці злочину

Труп Анатолія з розбитою головою знайшла сусідка, яка прийшла по воду. Розтин показав, що чоловік помер внаслідок черепно-мозкової травми. Також у нього був перелом носа, синці, крововиливи на голові та обличчі. З’ясувалося, убив мужика син сусіда, Олександр Голубєв. Він приїхав 16 січня з Носівки в Лосинівку гостювати до батька.

Голубєв розповів, що на початку місяця йому дали відпустку. Та коли настав час повертатися на службу, зостався вдома, бо в дружини загострилася хвороба. З командиром переговорив, тож відпустку йому неофіційно подовжили. Приїзд до батька вирішив відсвяткувати. Покликав сусіда Парасюка. Коли Анатолій став збиратися додому, Олександр вирішив його провести. Із собою прихопив пляшку горілки й закуску. Бухати продовжили в Парасюка в хаті (той мешкав сам, був тихий і безневинний). Начебто господар запропонував товаришу заночувати, той погодився.

Як виправдовувався

За версією Голубєва, уранці 17 січня Анатолій став поводитись неадекватно. Говорив незрозуміло, йому почало щось ввижатися. Певно, схопила «білка». Бо він ні з того ні з сього взяв  совок біля груби й кинувся. Голубєв вихопив совка і вдарив ним по обличчю господаря два рази (експерти ж нарахували не менше 20 ударів).

Парасюк упав і вдарився потилицею об двері. Він побачив на  обличчі кров. Прощупав пульс і став приводити дядька до тями, ляскаючи по обличчю. В якийсь момент той захрипів. Хотів викликати «швидку», та телефон розрядився. Тож пішов до батька. Не думав, що  Парасюк помре, бо рани здавалися несмертельними.

Для виклику «швидкої» телефону не знайшлося, а от подзвонити дружині, аби прислала за ним таксі, щоб повернутися в Носівку, легко.

Граната вдома

Саме в Носівці і скрутили Голубєва поліцейські. Удома знайшли гранату. Пояснив, що її дали у військкоматі, як почалася війна. Та, виявилося, збрехав, бо військкомат цього не підтвердив. За висновком судмедексперта, смерть Парасюка настала вночі.

Потерпілою у справі про вбивство проходила Лідія Калініченко, сестра покійного. Вона просила компенсувати 48470 гривень, витрачених на поховання та пам’ятник, а також 25 тисяч гривень моральної шкоди. Суд задовольнив цивільний позов.

Нині Голубєв у СІЗО. Там  буде, доки вирок не вступить у  силу.

Джерело: Валентина ОСТЕРСЬКА, “Вісник Ч”

Схожі записи

На сцені було гаряче: у Ніжині відбувся благодійний концерт
На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *