• 25.04.2024 16:26

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Ср, 6 Грудня в 0:28

Руслан Волоха загинув 1 грудня внаслідок нападу російських диверсантів на бліндаж прикордонників у Чернігівській області. Кордони Чернігівщини стають дедалі небезпечнішими.

Сержант Руслан Волоха (21.01.1999 -1.12.2023) народився і зростав у Носівці. Навчався у  першій міській школі. Професію  продавця – консультанта здобував у Мринському СПТУ.

«Вже після  одержання диплома Руслан  став до лав Збройних Сил України на строкову службу.  Після проходження – працював за професією, продавцем будматеріалів. Захоплювався  технікою, займався спортом, будував плани, як кожна молода людина… А далі… була війна.  Він ніс службу на північному  кордоні нашої області», – інформує прес-служба Носівської міськради. 

Прикордонні війська були для Руслана близькими. Мав досвід, бо й строкову службу проходив у цих військах на Львівщині. Після повномасштабного вторгнення Руслан виконував обов’язки інспектора  прикордонної служби І категорії вже на Чернігівщині.

Руслан Волоха, прикордонник із Носівки

Зіткнення 1 грудня з диверсійно-розвідувальною групою ворога  для підрозділу, у якому служив наш земляк, на жаль, стала фатальною. Сержант Руслан Волоха загинув. Загинув, як Герой, до останнього  залишаючись вірним військовій присязі, даній українському народові.

«Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають батькам загиблого захисника: Людмилі Григорівні та Віктору Володимировичу, нареченій Анастасії, братикам, для яких він був взірцем, всім рідним, близьким, побратимам», – йдеться у повідомленні.

Поховали Героя 4 грудня на кладовищі по вул. Центральна (в напрямку с. Андріївка).

Прощання із Русланом Волохою у Носівській громаді

“Час Чернігівський”

Схожі записи

Воїн із Шостки, який проходив лікування на Чернігівщині, Віталій Шумей заговорив
Врятував 14 життів: Захисника з Чернігівщини нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ
Під храмом на Чернігівщині оселилися змії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *