З’явилися результати дослідження, в якому намагалися зрозуміти, для чого громадяни України займаються вивченням іноземної мови.
Абсолютна частка учасників дослідження вивчала англійську та має досвід усвідомленого вивчення іноземної мови самостійно або з індивідуальним репетитором чи на курсах.
Такі результати опублікувало Міністерство цифрової трансформації.
Розглядаючи можливості опанування англійської, учасники схильні до вибору розмовних курсів або репетитора, названими критеріями відбору часто є ціна заняття та інформація, відгуки про курси, вчителя.
Учасники озвучили різні думки щодо пріоритетності індивідуального та групового, онлайн- та офлайн-форматів навчання.
Різні категорії учасників (крім ️державних службовців) вважають, що для оволодіння англійською мовою достатньо від 2 до 14 годин на тиждень.
5Фото: t.me/mintsyfra
Учасники надали рекомендації щодо підвищення різних навичок англійської мови. Найцікавішими для них виявилися навички розмовної мови та аудіювання.
Навички читання та вивчення правопису сприймаються учасниками радше як другорядні. Найчастіше згадуваною рекомендацією щодо підвищення навичок читання англійського тексту було читання книжок/текстів із захопливим сюжетом або улюбленої тематики учасників.
Опитані педагоги пропонували під час викладання доповнювати текстові матеріали відео-/аудіоконтентом, соцмережами та онлайн-іграми англійською.