• 12.04.2024 20:58

Мешканка колишнього Чернігівського району перейшла на бік загарбників та очолила окупаційну адміністрацію

Пт, 5 Січня в 1:30

Співробітники Служби безпеки України встановили і зібрали доказову базу відносно чергової зрадниці, яка допомагає країні-агресору встановлювати та підтримувати окупаційний режим на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ. 

Зокрема, слідчі СБУ повідомили про підозру мешканці Чернігівського району, яка з початком російської агресії підтримала дії окупантів та усіляко їм сприяла. За це її було призначено на посаду «старости» так званого «Стульневского старостинского округа».  

На своїй «посаді» зрадниця усіляко сприяє діяльності окупаційної влади. З метою паспортизації місцевих мешканців та викорінення проукраїнських ідеологічних цінностей у суспільній свідомості і активізації культурно-масової діяльності в підтримку рф, вона бере активну участь в організації та проведенні пропагандистських акцій, на яких активно агітує земляків підтримувати окупантів. 

Бажаючи проявити себе та довести окупаційній владі свою лояльність та відданість вона здійснює заходи, щодо впровадження програм соціально-економічного функціонування підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності села Стульневе, за стандартами держави-агресора, а також примушує підприємців до перереєстрації бізнесу за законодавством рф.

Також, за її наказом були здійснені одноразові виплати населенню у російських рублях. При цьому, виплати отримували тільки ті мешканці, які отримали паспорт держави –агресора.  

На підставі зібраних доказів слідчі УСБУ в Запорізькій області повідомили фігуранту про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

061

Схожі записи

Два райони Чернігівщини – під загрозою ліквідації
Живодери до смерті заморили голодом хаскі
Шахраї ошукали 65-річну жінку. Вона підозрює співробітників банку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *