• 12.04.2024 20:33

«У середньому 9 відгуків на одну вакансію» – Міноборони каже про «позитивну реакцію» на рекрутинг у військо

Пт, 5 Січня в 2:05

У Міноборони очікують, що у наступні місяці буде «відчутна позитивна динаміка – йдеться про тисячі залучених людей»

У Міністерстві оборони повідомили про «позитивну реакцію» на вакансії у війську, 389 підрозділів Сил безпеки та оборони України розмістили оголошення про 1847 вакансій на рекрутингових сайтах.

«Проєкт отримав позитивну реакцію у суспільстві і набирає обертів – – люди активно відгукуються на вакансії. Маємо зараз в цілому понад 17500 відгуків. Це в середньому 9 відгуків на одну вакансію. Кількість відгуків зростає на всіх майданчиках щотижня. Так само зростає кількість вакансій від військових частин», – сказала заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова, яку цитує пресслужба відомства у телеграмі.

Вона прогнозує, що у наступні місяці буде «відчутна позитивна динаміка – йдеться про тисячі залучених людей».

У відомстві також повідомляють, що наразі готується до запуску Агенція рекрутингу Міністерства оборони України, і нагадують, що рекрутинг – це паралельний процес із мобілізацією, який базується на підписанні контракту до кінця особливого періоду. При цьому людина йде у визначену частину і на визначену посаду, максимально використовуючи свій цивільний досвід.
Наприкінці 2023 року Міноборони уклало угоди із чотирма компаніями, які надали безкоштовно свої майданчики і почали співпрацю в інтересах поповнення українського війська мотивованими фахівцями. Нині відомство співпрацює із платформами розміщення вакансій Lobby X, Work.ua, robota.ua, OLX Україна.

Радіосвобода

Схожі записи

За ухилення від мобілізації тюремних строків не буде, – голова комітету Верховної Ради
ДБР викрило учасників організованої групи, які розтратили понад 3,5 млн гривень “бойових” виплат для військових
Повістка за антикорупційне розслідування про генерала СБУ. Подробиці інциденту з журналістом “Слідства.Інфо”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *