• 12.04.2024 19:44

НА ХАРКІВЩИНІ ФЕРМЕР УТІК ДО РОСІЇ І КИНУВ НАПРИЗВОЛЯЩЕ 28 КОНЕЙ

Сб, 13 Січня в 13:52

Тварини іноді не їдять по кілька днів, бо немає корму для них.

У Харківській області, фермер втік до Росії і кинув ферму, на якій перебуває 28 коней. Він залишив тварин без їжі. Зоозахисники подали на нього заяву в поліцію за жорстоке поводження з тваринами. Про це розповіли в UAnimals.

Кінний комплекс постійно обстрілюють росіяни, через що вже загинуло 5-місячне лоша, а кобила отримала поранення. Наразі тваринами опікуються місцеві правоохоронці та Олексій – єдиний конюх, що залишився на фермі, – повідомили зоозахисники.

Чоловік пояснив, що працює на фермі вже 12 років і не зміг залишити тварин помирати. Водночас, йому важко одному доглядати за всіма тваринами, тим паче, що їжі для них катастрофічно не вистачає.

Час від часу Олексію допомагають правоохоронці. Вони домовляються з місцевими та волонтерами про сіно, овес і сіль для коней.

Однак, як вказує Олексій, того, що вдається роздобути – замало. Іноді коні не їдять по два дні. Їм просто нічого дати. Також на фермі немає дров, а це означає, що під час морозів розтопити замерзлу воду нічим.

Зоозахисники зазначають, що хотіли вивезти коней.

За законом поліція має право принаймні тимчасово вилучити тварин, доки суд не ухвалить остаточне рішення у цій справі. Тоді команда UAnimals зможе вивезти коней з-під обстрілів, – кажуть зоозахисники.

Вони закликають поліцію якнайшвидше розглянути їхню заяву та допомогти врятувати коней від війни та жорстокості.

Соцпортал

Схожі записи

За ухилення від мобілізації тюремних строків не буде, – голова комітету Верховної Ради
ДБР викрило учасників організованої групи, які розтратили понад 3,5 млн гривень “бойових” виплат для військових
Повістка за антикорупційне розслідування про генерала СБУ. Подробиці інциденту з журналістом “Слідства.Інфо”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *