• 21.04.2024 19:14

Кома та смерть 5-річної дитини після видалення молочних зубів: деталі трагедії у Львові

Пн, 15 Січня в 2:14

Маленький хлопчик Велес, який впав у кому після того, як йому лікували молочні зуби у львівській клініці під загальним наркозом, помер у лікарні у суботу, 13 січня.

Правоохоронці проводять досудове розслідування за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов’язків медпрацівником), повідомили в Офісі генпрокурора.

“У межах кримінального провадження встановлюються обставини трагічного випадку. За результатами слідчих дій та висновків експертиз, які наразі тривають, буде надана правова оцінка діям медичних працівників”, – зазначили у відомстві.

У грудні 2023 року 5-річний хлопчик Велес – син музиканта Віктора Пашника, впав у кому після того, як йому в приватній львівській клініці вирішили вирвати зуби під загальним наркозом. Батько дитини стверджував, що хлопчик пручався в операційній медзакладу, й лікарі нібито силоміць вдягнули йому маску.

Директор ТОВ “ОРІ ГРУП” (Ori-Dent) сказав мамі дитини, що під час операції у Велеса зупинилося серце, і його перевели в реанімацію. Потім стало відомо, що лікарі констатували у хлопчика смерть мозку. Після цього дитина перебувала в комі, її життєдіяльність підтримував апарат.

Еновини

Схожі записи

ЯК З ПОВЕДІНКИ КІШКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ СТАВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ВИХОВАНЦЯ ДО ГОСТЯ
У Польщі нікому збирати полуницю через мобілізацію в Україні — деталі
На війні загинув міський голова Лебедина Сумської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *