• 25.04.2024 17:34

У Німеччині готуються до війни з Росією. Спрогнозували можливий сценарій

Пн, 15 Січня в 2:42

Бундесвер готується до гібридної російської атаки на східний фланг НАТО.

Військовий конфлікт може статися вже в лютому цього року. Про це повідомляє Bild, посилаючись на прогнозований секретний сценарій Бундесверу “Оборона Альянсу 2025”.

За документом, у лютому 2024 року Росія запустить чергову хвилю мобілізації та призве в армію ще 200 тисяч військовослужбовців. Потім Кремль може розпочати весняний наступ – спираючись на слабку підтримку Заходу в напрямку Києва, – який до червня 2024 року може досягти великих успіхів і поступово відтіснить українську армію.

Згідно зі сценарієм, у липні почнеться спочатку прихована, а потім дедалі відкритіша атака Росії на Захід.

“Важкі кібератаки та інші форми гібридної війни, здебільшого в країнах Балтії, призведуть до нових криз. Росія почне підбурювати етнічні російські меншини в Естонії, Латвії та Литві”, – йдеться в документі.

Прогнозуються сутички, які, згідно зі сценарієм, Росія використає як привід для початку великомасштабних маневрів “Захід 2024” за участю 50 тисяч солдатів на заході Росії та в Білорусі з вересня.

Однак, як і 2021 року, Росія використає свій передбачуваний маневр у Білорусі для масованого розгортання військ – на кордоні з Польщею та Литвою.

Згідно із секретним документом Бундесверу, це може призвести до ескалації. У жовтні Росія планує перекинути війська і ракети середньої дальності в Калінінград і ще більше озброїть свій ексклав пропагандистською брехнею про неминучий напад НАТО. Таємна мета Кремля: захоплення Сувалкського розриву – вузького польсько-литовського коридору між Білоруссю і Калінінградом.

Згідно зі сценарієм, з грудня 2024 року в районі Сувалкського розриву почнеться штучно спровокований “прикордонний конфлікт” і “заворушення з численними жертвами”.

У той самий момент, коли США можуть на кілька тижнів залишитися без лідера після можливого переобрання Джо Байдена, Росія в сценарії навчань Бундесверу повторює вторгнення 2014 року в східну Україну на території НАТО.

Незабаром після цього відбудеться надзвичайне засідання Ради Безпеки ООН, на якому Росія звинуватить Захід у підготовці атак проти жорстокої імперії Путіна.

Згідно зі сценарієм навчань, у січні 2025 року відбудеться спеціальне засідання Ради НАТО, на якому Польща і країни Балтії заявлять про зростаючу загрозу з боку Росії.

Сценарій на 2025 рік

Росія знову переверне справжню ситуацію із загрозою і в березні 2025 року введе додаткові війська в країни Балтії та Білорусь.

Тільки в Білорусі Кремль розмістив би дві бронетанкові дивізії, механізовану піхотну дивізію і штаб дивізії – загалом понад 70 тисяч солдатів.

У травні 2025 року, згідно зі сценарієм Бундесверу, НАТО ухвалює рішення про “заходи надійного стримування”, щоб запобігти російському нападу на Сувалкський розрив з боку Білорусі та Калінінграда.

У “день Х”, згідно із секретним документом бундесверу, головнокомандувач НАТО віддає наказ про перекидання на східний фланг 300 тисяч солдатів, зокрема 30 тисяч солдатів Бундесверу.

Газета

Схожі записи

Чоловікам за кордоном перестали надавати консульські послуги: що відбувається
Як зміниться мобілізаційний процес з середини травня: що нового очікувати чоловікам
ЯК З ПОВЕДІНКИ КІШКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ СТАВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ВИХОВАНЦЯ ДО ГОСТЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *