• 12.04.2024 20:33

“Київ надасть допомогу, якщо Кишинів попросить”: посол України про можливість ескалації ситуації у Придністров’ї

Пт, 23 Лютого в 11:05

Україна надасть всю необхідну допомогу, якщо про це офіційно попросить влада Кишинева, у разі загострення конфлікту в невизнаному Придністров’ї

Про це заявив посол України в Кишиневі Марко Шевченко, пише Deschide.

За його словами, ця проблема є важливою для України, оскільки в регіоні знаходяться російські військові та діють спецслужби країни-агресора. Через це Київ тримає частину військ біля кордону з Молдовою.

Тому Україна готова надати необхідну допомогу, якщо Кишинів офіційно про це попросить: “Українські посадовці неодноразово публічно казали, що якщо з боку влади Республіки Молдова буде офіційний запит про підтримку чи допомогу – Україна точно надасть її. У який спосіб і як швидко вона буде надана – це вже буде обговорюватися пізніше і це буде залежати від серйозності ситуації”.

  • 22 лютого стало відомо, що у невизнаному Придністров’ї готуються просити Путіна приєднати регіон до РФ. У Тирасполі на 28 лютого призначено “з’їзд депутатів усіх рівнів”. Так звані придністровські політики не приховують, що на з’їзді йтиметься про Росію.
  • Українська розвідка вважає, що псевдодепутати окупованого Придністров’я не планують звертатись на з’їзді до Путіна щодо прийняття утворення до складу Росії.

Еспрессо

Схожі записи

За ухилення від мобілізації тюремних строків не буде, – голова комітету Верховної Ради
ДБР викрило учасників організованої групи, які розтратили понад 3,5 млн гривень “бойових” виплат для військових
Повістка за антикорупційне розслідування про генерала СБУ. Подробиці інциденту з журналістом “Слідства.Інфо”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *