• 25.04.2024 08:06

Банківське відділення на колесах їде до жителів Чернігівського прикордоння

Ср, 28 Лютого в 14:34

Уже два роки життя в прикордонних громадах Чернігівщини особливе, зі знаком «мінус». Адже загроза обстрілів і життю людей спостерігається цілодобово.

Між тим, і саме життя не стоїть на місті. Бо в людей виникають різні проблеми і їм потрібні різні послуги, зокрема банківські. Тепер їх можна отримати в банку на колесах. Він створений на базі автомобіля спеціального призначення і оснащений супутниковим зв’язком, автономним електроживленням, системою відеоспостереження та іншим обладнанням.

У мобільних підрозділах люди зможуть отримати чи здійснити грошові перекази, поповнити карткові рахунки, обміняти валюту, оплатити комунальні та інші платежі, отримати пенсію, соціальні виплати, заробітну платню тощо.

«Ідея чудова. І маємо ще одну, але не пов’язану з банківськими питаннями. Нині вирішується питання з аптеками. Планується, що Чернігівський комунальний заклад «Ліки Чернігівщини» теж отримає машину від обласної ради і також приєднається до мобільного проєкту і надаватиме послуги жителям прикордоння», – зазначає Сергій Сергієнко, начальник Новгород-Сіверської РВА.

Ірина Осташко

Фото – Новгород-Сіверська районна військова адміністрація

Челайн

Схожі записи

Воїн із Шостки, який проходив лікування на Чернігівщині, Віталій Шумей заговорив
Врятував 14 життів: Захисника з Чернігівщини нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ
Під храмом на Чернігівщині оселилися змії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *