• 23.05.2024 22:02

Звинувачення України в теракті у Москві загрожує внутрішній безпеці росії – ISW

Вт, 26 Березня в 9:32

Атака “Ісламської держави Хорасан” 22 березня на московський “Crocus City Hall” є помітним провалом російської розвідки та правоохоронних органів. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) у своєму щоденному звіті.

За інформацією військових аналітиків, наявні докази з відкритих джерел не передбачають жодної складнішої теорії змови всередині або проти росії. А те, що кремлівські чиновники і російські ультранаціоналісти звинувачують в атаці, яку скоїла “Ісламська держава”, Україну,  може дорого коштувати внутрішній безпеці росії та життю цивільного населення.

ISW вважає, що Кремль та його ультранаціоналістичні рупори, очевидно, ігнорують явну загрозу, яку становлять операції ІДІЛ на території рф для внутрішньої безпеки та її цивільного населення, щоб натомість віддати пріоритет інформаційному впливу неправдивих звинувачень України в причетності.

Кремль вирішив, що інформаційна цінність звинувачення України в атаці на “Крокус” вартує будь-яких ризиків для внутрішньої безпеки та жертв серед цивільного населення, яких росія може зазнати через неспроможність адекватно протистояти радикальній загрозі ісламістів в межах своїх кордонів.

Ключові висновки аналітиків ISW за підсумками доби 25 березня:

    Міністерство оборони (МО) росії підтвердило, що генерал-лейтенант Еседулла Абачев став заступником командувача Ленінградського військового округу (ЛВО), оскільки російські військові продовжують формальне розформування Західного військового округу (ЗВО) і відтворення ЛВО та Московського військового округу (МВО).

    Українські офіційні особи заявили, що український удар по окупованому Севастополю в ніч на 23 березня був спрямований проти більшої кількості кораблів Чорноморського флоту (ЧФ) і завдав більшої шкоди, ніж повідомлялося спочатку.

    Кремль продовжує спиратися на давно спростовані наративи в рамках своїх ширших інформаційних операцій, спрямованих на дискредитацію та підрив підтримки України з боку Заходу.

    25 березня, російські війська здійснили підтверджене просування поблизу Авдіївки.

Cпротив

Схожі записи

Мобілізація в Україні. З 18 липня повістки почнуть розсилати поштою
Війна “відкрила” особисті дані: що про кожного призовника знають ТЦК
Чопські прикордонники викрили канал незаконного переправлення ухилянтів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *