• 12.04.2024 19:30

Рівненський військком після скандалу подав рапорт про відрядження на фронт

Вт, 2 Квітня в 8:52

Керівник ТЦК та СП Рівного Олександр Ярмошевич після оприлюднення резонансного відео, на якому він цілується на роботі з різними жінками, перевівся для подальшого виконання службових обовʼязків до однієї з бойових частин. Про це йдеться в повідомленні Оперативного командування «Захід».

Командування не має претензій щодо виконання офіцером поставлених задач у межах покладених на нього службових обовʼязків, проте особисті питання військовослужбовці не повинні вирішувати на робочому місці.

Беручи до уваги суспільний резонанс від публікації матеріалів, зазначений офіцер з власної ініціативи написав рапорт про переведення його для подальшого виконання службових обовʼязків до однієї з бойових частин.
ОК «Захід»

Наказ про його призначення до нового місця служби підписаний відповідним керівництвом. А обставини встановлення записувальних пристроїв в службовому приміщенні зʼясовуються в межах діяльності відповідних органів.

Також у командуванні зазначили, що витік відеоматеріалів був вкинутий та поширений на загал через ресурси та за прямого супроводження «лідерів» суспільної думки ворогів, і закликали громадян дотримуватися інформаційної гігієни та більш ретельно перевіряти першоджерела.

Як повідомляли Українські Новини, нещодавно в мережі з’явилося відео, на якому керівник ТЦК та СП Рівного Олександр Ярмошевич обіймається та цілується зі своїми підлеглими під час робочої зміни.

Ярмошевич прокоментував у соціальних мережах інформацію про роботу прихованої камери у його кабінеті, де він цілується з декількома жінками. За його словами, приховане відео зробили через те, що він діяв по совісті.

Також повідомлялося про те, що Ярмошевич під час війни купив позашляховик AUDI Q7.

368

Схожі записи

За ухилення від мобілізації тюремних строків не буде, – голова комітету Верховної Ради
ДБР викрило учасників організованої групи, які розтратили понад 3,5 млн гривень “бойових” виплат для військових
Повістка за антикорупційне розслідування про генерала СБУ. Подробиці інциденту з журналістом “Слідства.Інфо”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *