• 26.05.2024 17:16

У Львівській області судили військкома, який мобілізував заброньованого працівника

Пн, 15 Квітня в 9:17

Чоловік самостійно прибув до ТЦК і надав довідку про відстрочку від мобілізації, попри це його призвали до лав Сил оборони.

На Львівщині Радехівський районний суд визнав винним у перевищенні повноважень начальника місцевого ТЦК. Він мобілізував на військову службу заброньованого працівника Молочної компанії “Галичина”.

За матеріалами слідства, працівник підприємства самостійно прибув у ТЦК для уточнення військово-облікових даних. Він надав посадовцям витяг з наказу Мінекономіки про бронювання.

Водночас у військкоматі з’ясували, що чоловік перебував у розшуку. Цього ж дня його відправили для проходження ВЛК, яка визнала його придатним до військової служби. За два дні йому виписали повістку, від якої він відмовився.

Попри це, начальник ТЦК включив згаданого військовозобов’язаного до наказу про призов за мобілізацією.

Військова служба правопорядку перевірила факт мобілізації чоловіка і скерувала запит до ТОВ “Молочна компанія “Галичина”. Там відповіли, що працівник має бронь та відстрочку від проходження військової служби на півроку – від серпня до середини лютого 2024 року.

Суд вважає, що начальник ТЦК, коли ухвалив рішення про призов заброньованого працівника, порушив ч. 2 ст. 172-14 КУпАП (перевищення повноважень службовою особою).

У суді полковник свою провину визнав частково. Суд визнав його винним у вчиненні військового адміністративного правопорушення і призначив штраф у розмірі 17 тис. грн.

Еновини

Схожі записи

На Закарпатті “батько сімох дітей” проігнорував повістку: його покарав суд
У Німеччині хочуть зменшити наплив українських біженців до країни
Мобілізація в Україні. З 18 липня повістки почнуть розсилати поштою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *