• 26.05.2024 18:27

ЯК З ПОВЕДІНКИ КІШКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ СТАВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ВИХОВАНЦЯ ДО ГОСТЯ

Сб, 20 Квітня в 12:38

Кішки, одні з найцікавіших тварин, яких обожнюють багато людей. За їх поведінкою можна дізнатися, як вони ставляться до гостя. Все залежить від аури людини, від її намірів. Домашні вихованці володіють хорошим чуттям, яке допомагає визначити, яка людина прийшла в будинок.

Як кішки показують свою симпатію до гостей

Кішок обожнює багато людей. Вони не лише покращують настрій, позбавляють від сильного болю, але і допомагають подолати втому, сонливість і апатію.

Завдяки своєму чуттю, можуть дізнатися, що за людина прийшла в будинок. Але деякі люди запевняють, що багато що залежить і від самих господарів. Якщо домашній вихованець постійно знаходився в будинку, квартирі і не виходив на вулицю, то буде боятися сторонніх людей і запахів. Кішки до всіх людей ставляться по-різному: одним показують свою симпатію, а від інших намагаються втекти, сховатися.

Якщо кішкам подобається гість, вони не йдуть в іншу кімнату, можуть гуляти по будинку, квартирі так, немов в будинок прийшов хтось із рідних і близьких людей. Часом сидять і вдивляються в гостя, тримають ситуацію під своїм контролем.

Застрибують на коліна і дають себе гладити

Якщо кішки визнали гостя своїм, відчули його ауру, то можуть застрибнути на коліна і почати муркотіти, дають себе погладити. Можуть почати гратися, приносять в зубах іграшку і намагаються привернути до себе увагу. Можуть відчути, що в гостя теж є вдома тварина, з великою радістю йдуть на контакт.

Треться або буцається об ноги

Даний жест говорить про те, що людина сильно сподобалася домашньому вихованцеві, так вони показують свою симпатію, відданість. У котів немає бажання тікати або ховатися під стіл. Особливу увагу радять звернути на хвіст, якщо він піднятий вгору і тремтить, експерти запевняють, це ознака кохання і вірності.

Гра

Кішки обожнюють грати, якщо намагаються це зробити з гостем, який прийшов в будинок, значить його приймають як свою людину. Він сподобався домашньому вихованцеві. Ігри говорять про порядність і чуйність людини.

Як дізнатися, що гість не сподобався кішці

Але є й інша поведінка кішок, яка вказує на те, що гість не сподобався, в ньому багато негативу і погана аура. Якщо увійшовши в двері кішка відразу втекла і сховалася, значить людина не сподобалася, можливі у неї погана аура або наміри.

Домашні вихованці здатні на агресію. Якщо негативно ставляться до гостя, починають його дряпати, кусати, дуже сильно виють незадоволеним своїм голосом. З такими людьми радять бути експерти обережними в спілкуванні.

Якщо гість не сподобався, можуть порвати штани, плаття своїм дряпанням або зробити «мокрі сюрпризи» в черевик, на одяг. Але такі подарунки можуть говорити і про ревнощі тварини, коли їм приділяють уваги набагато менше ніж самому гостю. Експерти радять сканувати людину завдяки кішкам і дізнаватися, яка в них душа.

Джерело

Схожі записи

На Закарпатті “батько сімох дітей” проігнорував повістку: його покарав суд
У Німеччині хочуть зменшити наплив українських біженців до країни
Мобілізація в Україні. З 18 липня повістки почнуть розсилати поштою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *