• 16.07.2024 14:34

На Закарпатті “батько сімох дітей” проігнорував повістку: його покарав суд

Нд, 26 Травня в 16:23

На Закарпатті суд відправив чоловіка на три роки у в’язницю за ухилення від мобілізації. Суворий вирок йому винесли за ігнорування бойової повістки.

На свій захист обвинувачений заявив, що є батьком сімох дітей, але документально це не зміг підтвердити. Про це йдеться у вироку Берегівського районного суду Закарпатської області.

У березні 2023 року він пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до військової служби. Після цього йому вручили повістку з вимогою з’явитися до територіального центру комплектування для відправлення на місце служби. Однак чоловік проігнорував законну вимогу, проти нього порушили кримінальну справу за фактом ухилення від мобілізації.

У суді обвинувачений провину не визнав і заявив, що має право на відстрочку від призову. Фігурант справи заявив, що перебуває у незареєстрованому шлюбі і є батьком сімох дітей. Проте суду чоловік не зміг надати документи, які б свідчили про його батьківство.

Obozrevatel

Після вивчення всіх матеріалів справи суд визнав чоловіка винним в ухиленні від мобілізації за ст. 336 Кримінального кодексу України та відправив у в’язницю на три роки.

Нагадаємо, військовозобов’язані українці, у яких після оновлення інформації у застосунку “Резерв+” відображається статус “у розшуку”, можуть звернутися до служби технічної підтримки для виправлення даних. Також для цього можна особисто прийти до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Схожі записи

Мобілізація в Україні. Що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для “ухилянтів”
Брав 10 тис. грн за відгул: затримано одного з командирів судна ВМС ЗСУ
Військовослужбовця застрелили при спробі перетину кордону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *