• 16.07.2024 15:02

Ломако анонсував масштабне укладання тротуарної плитки у Чернігові

Чт, 4 Липня в 23:17

Чернігівські чиновники хочуть виділити гроші платників податків з бюджету на укладання тротуарної плитки. Про масштабні плани ремонту повідомив в.о. Олександр Ломако на ранковій нараді. Мова йде про тротуари на вулиці Любецькій, яку ремонтують вже другий рік.

“Тротуар треба робити, це об’єктивна історія. Туди треба класти бруківку. Асфальт не буде дешевше точно, я так думаю”, – сказав Олександр Ломако в.о. міського голови.

Ломако анонсував масштабне укладання тротуарної плитки у Чернігові

Тендер на капітальний ремонт вулиці Любецької було оголошено влітку 2023 року. Очікувана вартість тоді складала 127 мільйонів гривень. Однак згодом ціна виросла. Це один з найдорожчих проектів з реконструкції мереж  та заміни дорожнього покриття за останні кілька років у місті. Спочатку було замінено водогін та каналізацію. Потім вже відновлювали дорогу.

Рух Любецькою повністю відкрили лише місяць тому. Однак усі роботи ще не завершено. Опитані нами чернігівці вважають, що мільйони на тротуарну плитку витрачати зараз не варто, краще спрямувати ці кошти на більш значущі потреби.

Зараз все треба на фронт. Бо він до нас наближається і не знаємо, що буде завтра, а люди про це не думають, у них другі плани.

Зараз однозначно недоречно витрачати мільйони на капітальний ремонт, але косметичний ремонт окремих ділянок треба зробити, щоб зручно було ходити.

Ломако анонсував масштабне укладання тротуарної плитки у Чернігові

Думаю краще ці гроші передати на ЗСУ.  Багато хлопців неділями не бачили води і їжі, бо не можуть туди доставити.

Робити треба, але не на мільйони, тобто можно було зробити асфальт і не викладати плитку за мільйони. Не на часі. Ці гроші є куди витрачати.

Ломако анонсував масштабне укладання тротуарної плитки у Чернігові

Нагадаємо скандали з ремонтом бруківки під час повномасштабної війни в Україні розгоралися в багатьох містах. Минулого року у Києві перекладали плитку на центральних вулицях, що обурило багатьох киян, які вимагали, аби ці гроші витратили на потреби української армії. Тоді в мерії столиці виправдовувались, що в ремонті була нагальна потреба через просідання, бруківку перекладали силами комунальних підприємств.

Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Олександр Довбенко

Час Чернігівський

Схожі записи

Чернігівські атлети вибороли медалі на Кубку України
Віднесло течією: на Чернігівщині в річці потонув 2-річний хлопчик
Викрала 180 тисяч гривень: поліція викрила чернігівку, яка привласнила знайдену банківську картку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *