• 13.07.2024 13:58

Про нас

Наш сайт – ВКорінь об’єктивний і незалежний, хіба від вашої уваги і відгуків. Був створений як результат хоббі і любові до новин, якими живемо щодня. Куди ж нам без інформації, і погодьтесь, вона має бути якісною і “смачною”.

Приєднуйтесь до нашого Інстаграму

Телеграм-каналу

та спільноти у Фейсбук

Знайомтесь із нашою командою. Тут немає редакторів, виконуючих, чи просто журналістів – ми один великий корінь який збирає новини з Ніжина, Києва та Чернігова і вирощує гідний контент у вашій стрічці новин.

Марина Волинець

Більше 5 років працюю журналістом. Починала з відомого сайту “Нежатин” та газети “Свідомий погляд”, працюючи редактором. Це був мій перший чудовий досвід, завдяки якому зрозуміла, що ця діяльність для мене не робота, а більше – спосіб життя. Слідкую за новинами, збираю їх і ділюсь з нашими читачами. Завжди за ОБ’ЄКТИВНІСТЬ, адже без неї то не журналістика, а особистий блог. Тільки ОПАРАТИВНО регуємо на зміни, адже новини, як гарячі пиріжки – холодними не дуже смачні. Ну і звичайно любимо подавати тільки цікаві новини до вашої уваги. Окрім журналістики займаюсь  моушн-дизайном, розробкою сайтів, рекламних матеріалів та собою) І останній пункт дуже важливий, адже тільки розвиваючи себе, можна з кожним днем удосконалювати свої результати.

Євген Ткаченко


З новинами вже біля 5 років. Спочатку писав для “Тайны звезд”. Потім подавав новини як блог. На той момент вони були, в основному, математичні. Невдовзі вступив до лав Національної спілки журналістів. Хоча журналістика, блог – це як хобі. Учасник багатьох тренінгів та семінарів по журналістиці. Сам викладач, педагог, математик(викладач та репетитор). Навчався в Чехії в літній математичній школі. Дуже люблю подорожувати світом, бачити нове, знайомитись з традиціями та звичками інших людей та отримувати задоволення від життя. Займаюсь продажем турів у різні країни.
Останнім часом зайнявся вивченням психології, також божеволію від політики, спорту та спілкування з людьми.

Артем Степанов

Новинами почав цікавитись з часів Революції Гідності. Тоді для мене зміна подій в державі стала як ніколи важливою і актуальною. Створив свою группу у Фейсбук і почав писати аналітику та огляди, але, нажаль недруги, яким була не бизька моя думка, заблокували группу. Це стало для мене великим ударом, адже доводиться починати заново. Зараз розширив свій кругозір, і дякуючи друзям, приєднуючт до нового проєкту – СтопРагу та до цього сайту ВКорінь. У вільний від роботи час (працюю маркетологом) займаюсь новинами.