• 08.06.2026 20:28

Де в Чернігові можна зігрітися і попити гарячого чаю

Сб, 16 Січня в 11:50

Цієї зими в Чернігові, як і кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти обігріву. Їх перелік затверджений рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічнох безпеки та надзвичайних ситуацій 30 листопада. У минулому році послугами пунктів обігріву в нашому місті скористалося 277 чоловік. Із них половина – пунктом обігріву у Центрі соціальної адаптації бездомних та безпритульних (вул. Святомиколаївська, 33). Решта – такими пунктами у лікарнях і центрах соціального обслуговування населення. У зв’язку зі встановленням карантину, з метою запобігання поширенню COVID-19 поки що визначена менша кількість пунктів обігріву у місті Чернігові. А саме: Усі, кому загрожує переохолодження і хто потребує допомоги, можуть звернутися до пункту і обігрітися. Кожному надаватиметься тимчасовий прихисток, ковдра, гарячий чай та інша допомога відповідно до потреб. Візуально ці визначені місця будуть позначені табличками «Пункт обігріву». У разі пом’якшення карантинних заходів кількість Пунктів обігріву в Чернігові буде збільшена. Пресслужба Чернігівської міської ради

Чeline

Схожі записи

Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці
«Там були певні недоліки»: помічник начальника Чернігівського ТЦК купив JEEP у 8 разів дешевше ринкової вартості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *