
Сьогодні у спільноту соцмережі Фейсбук, Поліція Чернігів _fan page_ Полиция Чернигов з’явилась публікація:

На фото видно чотирьох підлітків із табличкою школи в руках. Належить вона Чернігівській ЗОШ №35.

У пресслужбі поліції Чернігівської області сайту ВКорінь прокоментували дану інформацію:
“До поліції справді надходило повідомлення про викрадення таблички зі школи. Чернігівські дізнавачі проводять досудове розслідування у рамках провадження, відкритого за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка.
Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) –
карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років”, – йдеться у коментарі.
Наразі відомо – табличку вже повернули.
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




