• 21.05.2024 18:59

На Гоголівський мітять каштани – з якою метою?

Чт, 22 Липня в 22:32

Боротьба за каштани продовжується у Ніжині.

Нагадаємо, що по вулиці Гоголівська розпочалась реконструкція. В одному з інтерв’ю обласному ЗМІ начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради Анатолій Кушніренко зазначив, що по цій вулиці будуть висаджені канадські клени висотою вище трьох метрів.

А що ж каштани?

Місцеві активісти створили петицію на захист здорових дерев.

22 липня жителями міста було помічено, як коже з дерев мітять фарбою та, відповідно, помічають номерами. Виникло припущення – хочуть зрубати. Але чи так це насправді?

Деталі у відео:

Журналісти сайту ВКорінь підготували запит до комунальної служби, котра організувала дані дії. а поки чекаємо відповіді, висловимо припущення на рахунок того, що це може бути.

У відповідь на петицію про збереження каштанів міський голова Олександр Кодола відповів, що перед вирубкою дерева обстежить київський «Зеленбуд», інформує Суспільне. Тож дані помітки можуть бути зроблені саме для них, аби кожне з зелених насаджень можна було описати по стану “здоров’я” і визначити чи підлягають вирубці.

Хоча навіщо? Адже неозброєним оком видно – дерева здорові у стовбурі, а хворіють листя, як і в деяких інших містах. Та чи привід це рубати?

«Я дав сьогодні (19 липня, – ред.)на нараді доручення управлінню ЖКГ як замовнику реконструкції вулиці Гоголя, вони замовлять з Києва профільну службу, здається «Зеленбуд», яка приїде і обстежить кожне дерево, надасть висновок. У нас є висновки містобудівної ради від 2019 року та висновки місцевих екологів з Ніжинського державного університету на початку цього року. Ну і ще залучено немісцевих фахівців, щоб кожне дерево обстежили і надали відповідні рекомендації. Звичайно, будемо враховувати думку громади, це нормально», – каже мер Ніжина.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *